BK MLADA BOLESLAV
25. 2. 2018 Zdena Bobková

Boleslavský B tým podruhé Benešov neporazil a sezóna mu končí

ČF3, neděle 25. 2. 2018
Benešov - Ml. Boleslav BŠV - MBL
Nedělní třetí čtvrtfinálový zápas byl hodně vyrovnaný. V první třetině měla více ze hry Mladá Boleslav, která svého soupeře přestřílela. Jenže domácí v závěru první dvacetiminutovky poslal do vedení Holánek. Ve druhé třetině dokázali domácí odskočit na rozdíl tří branek, když se ve dvou přesilovkách trefil Tadeáš Kočí. Boleslav ve třetí třetině ještě vykřesala malou naději v podobě Kyselova gólu ve vlastím oslabení, ale klid na hokejkách přidal domácí Holeš, který navíc završil gólový účet tohoto čtvrtfinálového utkání. Mladá Boleslav tak byla favorizovaným Benešovem vyřazena na zápasy 2:1 a sezóna pro ně končí.
Benešov: Štěpánek – Janáč, Kotýnek, Bursík, Fedoročko, Stejskal, Rittig, Korvas, Burian – Dušek, Holeš, Holánek, Karpov, Sládek, Kohout, Mrva, Polesný, Kaňka, Kočí, Formánek
Ml. Boleslav: Kořínek – Marček, Řečínský, Kukla, Bílek, Bartoš, Dinga, Franc – Rovný, Ficek Michal, Vaníček, Vondrlík, Protivný Michal, Hradec, Trégl, Mareš, Protivný Jan, Vajsejtl, Kysela
Branky a nahrávky: 18. Holánek, 27. Kočí (Holánek), 31. Kočí (Holánek), 51. Holeš – 50. Kysela (Trégl). Rozhodčí: Kučera, Dundr – Frühauf, Řešátko.

Ohlasy trenérů

Martin Rudzan, asistent trenéra BK Mladá Boleslav B: Utkání bylo plné vyloučení. Domácí dokázali využít tři své přesilovky, Boleslav mnoho svých početních výhod nevyužila, a to rozhodlo. Chtěli bychom poděkovat za podporu diváků z Mladé Boleslavi, kteří za námi na rozhodující zápas do Benešova přijeli a povzbuzovali nás.

Související články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.