BK MLADA BOLESLAV
25. 2. 2018 Zdena Bobková

Boleslavský B tým podruhé Benešov neporazil a sezóna mu končí

ČF3, neděle 25. 2. 2018
Benešov - Ml. Boleslav BŠV - MBL
Nedělní třetí čtvrtfinálový zápas byl hodně vyrovnaný. V první třetině měla více ze hry Mladá Boleslav, která svého soupeře přestřílela. Jenže domácí v závěru první dvacetiminutovky poslal do vedení Holánek. Ve druhé třetině dokázali domácí odskočit na rozdíl tří branek, když se ve dvou přesilovkách trefil Tadeáš Kočí. Boleslav ve třetí třetině ještě vykřesala malou naději v podobě Kyselova gólu ve vlastím oslabení, ale klid na hokejkách přidal domácí Holeš, který navíc završil gólový účet tohoto čtvrtfinálového utkání. Mladá Boleslav tak byla favorizovaným Benešovem vyřazena na zápasy 2:1 a sezóna pro ně končí.
Benešov: Štěpánek – Janáč, Kotýnek, Bursík, Fedoročko, Stejskal, Rittig, Korvas, Burian – Dušek, Holeš, Holánek, Karpov, Sládek, Kohout, Mrva, Polesný, Kaňka, Kočí, Formánek
Ml. Boleslav: Kořínek – Marček, Řečínský, Kukla, Bílek, Bartoš, Dinga, Franc – Rovný, Ficek Michal, Vaníček, Vondrlík, Protivný Michal, Hradec, Trégl, Mareš, Protivný Jan, Vajsejtl, Kysela
Branky a nahrávky: 18. Holánek, 27. Kočí (Holánek), 31. Kočí (Holánek), 51. Holeš – 50. Kysela (Trégl). Rozhodčí: Kučera, Dundr – Frühauf, Řešátko.

Ohlasy trenérů

Martin Rudzan, asistent trenéra BK Mladá Boleslav B: Utkání bylo plné vyloučení. Domácí dokázali využít tři své přesilovky, Boleslav mnoho svých početních výhod nevyužila, a to rozhodlo. Chtěli bychom poděkovat za podporu diváků z Mladé Boleslavi, kteří za námi na rozhodující zápas do Benešova přijeli a povzbuzovali nás.

Související články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.