BK MLADA BOLESLAV
25. 2. 2018 Zdena Bobková

Boleslavský B tým podruhé Benešov neporazil a sezóna mu končí

ČF3, neděle 25. 2. 2018
Benešov - Ml. Boleslav BŠV - MBL
Nedělní třetí čtvrtfinálový zápas byl hodně vyrovnaný. V první třetině měla více ze hry Mladá Boleslav, která svého soupeře přestřílela. Jenže domácí v závěru první dvacetiminutovky poslal do vedení Holánek. Ve druhé třetině dokázali domácí odskočit na rozdíl tří branek, když se ve dvou přesilovkách trefil Tadeáš Kočí. Boleslav ve třetí třetině ještě vykřesala malou naději v podobě Kyselova gólu ve vlastím oslabení, ale klid na hokejkách přidal domácí Holeš, který navíc završil gólový účet tohoto čtvrtfinálového utkání. Mladá Boleslav tak byla favorizovaným Benešovem vyřazena na zápasy 2:1 a sezóna pro ně končí.
Benešov: Štěpánek – Janáč, Kotýnek, Bursík, Fedoročko, Stejskal, Rittig, Korvas, Burian – Dušek, Holeš, Holánek, Karpov, Sládek, Kohout, Mrva, Polesný, Kaňka, Kočí, Formánek
Ml. Boleslav: Kořínek – Marček, Řečínský, Kukla, Bílek, Bartoš, Dinga, Franc – Rovný, Ficek Michal, Vaníček, Vondrlík, Protivný Michal, Hradec, Trégl, Mareš, Protivný Jan, Vajsejtl, Kysela
Branky a nahrávky: 18. Holánek, 27. Kočí (Holánek), 31. Kočí (Holánek), 51. Holeš – 50. Kysela (Trégl). Rozhodčí: Kučera, Dundr – Frühauf, Řešátko.

Ohlasy trenérů

Martin Rudzan, asistent trenéra BK Mladá Boleslav B: Utkání bylo plné vyloučení. Domácí dokázali využít tři své přesilovky, Boleslav mnoho svých početních výhod nevyužila, a to rozhodlo. Chtěli bychom poděkovat za podporu diváků z Mladé Boleslavi, kteří za námi na rozhodující zápas do Benešova přijeli a povzbuzovali nás.

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.