BK MLADA BOLESLAV
23. 12. 2017 Redakce

Předvánoční derby mladších dorostenců ovládl boleslavský B tým

19., sobota 23. 12. 2017
Benátky n. J. - Ml. Boleslav BEN - MBL
B tým mladšího dorostu sehrál poslední utkání tohoto roku v sobotu na ledě Benátek nad Jizerou. Dlouho se zdálo, že okresní derby nenabídne branky v základní hrací době, ale ve třetí třetině přece jen dvě padly. Hostující Plíšek ve 46. minutě šikovnou tečí usměrnil nahození Žabky za záda domácího brankaře. Následně měl tým Benátek ve dvou přesilových hrách možnost vyrovnat, ale Hradiský se rozhodl nulu udržet i při hře domácích bez brankáře, kdy naopak udeřila podruhé Boleslav z hole Peci, který poslal puk přes celé hřiště do prázdné brány po asistenci mladoboleslavského brankáře, který si připsal nejen čisté konto, ale i kanadský bod za nahrávku. Další zápas sehrají Bruslaři až v sobotu 6. ledna, kdy doma v 15:00 přivítají Kobru Praha.
Benátky n. J.: Hofman – Procházka, Slatinský, Dostál, Erbenová, Vorel, Medáček, Vlačiha, Toman, Kuzďas, Švach, Hruška, Kuna, Kusý, Kulvejt, Hadžega
Ml. Boleslav: Hradiský – Kredba Jan, Křepelka, Němeček, Žabka, Šercl, Vacek Krédl, Plíšek, Sluka, Andlt, Vlad, Pavlík, Horák, Drbout, Peca, Müller, Kredba Jáchym
Branky a nahrávky: 46. Plíšek (Žabka), 59. Peca (Hradiský). Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 32:29. Průběh utkání: 0:2.

Související články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.