BK MLADA BOLESLAV
7. 12. 2017 Vojtěch Drbohlav

Mladší dorost zahájil nadstavbu prohrou v Ostravě

19., čtvrtek 7. 12. 2017
Vítkovice - Ml. Boleslav VIT - MBL
O s t r a v a – První kolo nadstavbové části zavedlo extraligové mladší dorostence Bruslařského klubu až do daleké Ostravy. Boleslavským se utkání nepovedlo, jedinou branku vstřelil až ve třetí třetině Michal Simon. Středočechům nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, a tak se vrací z metropole moravskoslezského kraje bez bodů. Další utkání ale sehrají už v sobotu na domácím ledě, kdy mohou úvodní zaváhání napravit.
Vítkovice: Dolíška – Veřmiřovský, Bystroň, Cubo, F. Plánka, Kočí – Tvrdý, Kotásek, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada
Ml. Boleslav: Krinwald – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek, Pokorný – Závora, Zajíček, Sluka, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Haas, Simon
Branky a nahrávky: 16. Ivan (Krejsa, Cubo), 23. Schauer (Krejsa, Krška), 24. Pastor – 44. Simon (Haas, Zajíček). Rozhodčí: Klapetek - Barteček, Kořistka. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Pro většinu kluků to byla první zkušenost, protože museli hrát zápas po tak dlouhé cestě. Paradoxně jsme ale do zápasu vstoupili velmi dobře. Bohužel jsme z úvodního tlaku nic nevytěžili a následně přebrali otěže zápasu domácí díky třem přesilovkám v řadě. Začátek druhé třetiny patřil kvůli naší laxnosti a lehkomyslnosti Vítkovicím. Ty nám odskočily do tříbrankového náskoku, na který jsme ani po zlepšeném výkonu ve třetí třetině nedokázali zareagovat. Kluci ale zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, což však tentokrát na kvalitního soupeře nestačilo.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).