BK MLADA BOLESLAV
5. 1. 2017 Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci nezvládli důležitý souboj o první místo a podlehli Pardubicím

25., čtvrtek 5. 1. 2017
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Mladším dorostencům Bruslařského klubu nevyšel souboj o první místo v tabulce. Boleslavský tým, značně sužovaný marodkou, odjel do východočeského města s pouhými pěti obránci a deseti útočníky. Chyběli i brankářská jednička Matěj Rylich či hlavní trenér Tomáš Černík. Bruslařům se nepovedlo vstřelit na ledě Tipsport arény ani gól, což znamená, že se jim vzdaluje vidina postupu do play-off. Nyní jsou totiž až na třetím místě v tabulce.
Pardubice: Nečas – Hrádek, Jelínek (A), Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Odehnal, Pejzl, Secký – Antoníček, Hladík, Koffer (C), Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš, Zeman (A)
Ml. Boleslav: Krinwald (21. Kmec) – Hes, Holoubek, Novotný, Suk, Sýkora (A) – Bartoň, Dlask, Dobša, Kubart, Moucha (C), Mrkus, Simon, Sirotek, Zajíček, Závora
Branky a nahrávky: 4. Koffer (Pejzl, Antoníček), 13. Kaštánek (Rouha, Rohlík), 13. Antoníček (Hrádek, Šír), 17. Koffer, 59. Zeman. Rozhodčí: Pilný – Čížek, Urubčík. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 39:38. Průběh utkání: 5:0.

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.