BK MLADA BOLESLAV
5. 1. 2017 Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci nezvládli důležitý souboj o první místo a podlehli Pardubicím

25., čtvrtek 5. 1. 2017
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Mladším dorostencům Bruslařského klubu nevyšel souboj o první místo v tabulce. Boleslavský tým, značně sužovaný marodkou, odjel do východočeského města s pouhými pěti obránci a deseti útočníky. Chyběli i brankářská jednička Matěj Rylich či hlavní trenér Tomáš Černík. Bruslařům se nepovedlo vstřelit na ledě Tipsport arény ani gól, což znamená, že se jim vzdaluje vidina postupu do play-off. Nyní jsou totiž až na třetím místě v tabulce.
Pardubice: Nečas – Hrádek, Jelínek (A), Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Odehnal, Pejzl, Secký – Antoníček, Hladík, Koffer (C), Lašák, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš, Zeman (A)
Ml. Boleslav: Krinwald (21. Kmec) – Hes, Holoubek, Novotný, Suk, Sýkora (A) – Bartoň, Dlask, Dobša, Kubart, Moucha (C), Mrkus, Simon, Sirotek, Zajíček, Závora
Branky a nahrávky: 4. Koffer (Pejzl, Antoníček), 13. Kaštánek (Rouha, Rohlík), 13. Antoníček (Hrádek, Šír), 17. Koffer, 59. Zeman. Rozhodčí: Pilný – Čížek, Urubčík. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 39:38. Průběh utkání: 5:0.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).