BK MLADA BOLESLAV
25. 9. 2016 | Lukáš Chuchválek

Urputná bitva s Jihlavou přinesla mladšímu dorostu dva body

6., neděle 25. 9. 2016
Ml. Boleslav - Jihlava MBL - JIH
M l. B o l. – Do města automobilů přijel těžký soupeř z Jihlavy a mladí Bruslaři si po poledni na ledě velké haly brzy vypracovali jednogólové vedení zásluhou Dlaska. Hostům se však povedlo v závěru třetiny srovnat stav. Podobný průběh měla druhá i třetí třetina, kdy se základní hrací doba končila za stavu 3:3. Prodloužení však patřilo Mladé Boleslavi, která v něm hrála přesilovku a pár sekund po jejím skončení rozhodl Jan Závora. Díky tomu Boleslav stále drží domácí neporazitelnost.
Ml. Boleslav: Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon
Jihlava: Chaloupek – Smolko, Sapík, Křišta, Brož P., Barák, Rašín – Brož V., Zadražil, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Pigl, Mihulka, Svoboda.
Branky a nahrávky: Dlask (Zajíček, Sýkora), 32. Simon (Zajíček), 50. Závora (Zajíček, Simon), 63. Závora (Sýkora) – 17. Brož V., 38. Smolko (Najman), 54. Pigl (Juda). Rozhodčí: Battěk – Kettner, P. Špringl ml. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 65. Střely na branku: 34:27.

Ohlasy trenérů

Tomáš Černík (BK Mladá Boleslav):Byl to urputný zápas z obou stran. Každý z týmů se snažil neudělat chybu, ale myslím, že postupem času jsme byli lepší. Škoda smolného gólu soupeře na 3:3, ale pak parádně sehranou přesilovkou v prodloužení jsme získali bod navíc, který je pro nás velice cenný.

Související články

Aktuality

11.08.2022

Stříteský u Bruslařů

Do probíhající přípravy BK Mladá Boleslav se zapojil obránce Matěj Stříteský. Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem. S největší pravděpodobností jej uvidíte i v některých přípravných zápasech.

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!