BK MLADA BOLESLAV
19. 8. 2016 Vojtěch Drbohlav

Přestřelku staršího dorostu s Motorem rozhodl v prodloužení Dvořák

přát. 5, pátek 19. 8. 2016
Ml. Boleslav - Č. Budějovice MBL - CEB
M l. B o l. – Po nevydařeném turnaji v Karlových Varech měli boleslavští starší dorostenci rozhodně o motivaci postaráno. K odvetnému utkání přijely na led ŠKOENERGO Arény Budějovice. I druhý zápas v přípravě mezi těmito dvěma soupeři ovládla nakonec Mladá Boleslav. Středočeši vedli už od druhé minuty, kdy poslal domácí pěkným gólem k tyči do vedení Oscar Flynn. Poté se prosadil ještě Lukáš Kučera a Jan Dvořák. Jenže Motor dokázal 10 sekund před koncem základní hrací doby vyrovnat, a tak duel dospěl do prodloužení. V něm vyslal Petr Foerster dobře mířenou přihrávkou Jana Dvořáka do útočného pásma. Druhý jmenovaný dokázal v situaci jeden na jednoho objet obránce, prostřelit gólmana mezi betony, a rozhodnout tak o výhře pro svůj tým.
Ml. Boleslav: Haas - Jirásek, Červenka, Imlauf, Nepokoj, Beneš, Furmánek, Dlabola, Hrachovec, Křížek (C), Flynn, Dvořák, Foerster, Kučera, Moravčík, Jindra, Havelka, Čermák, Novák
Č. Budějovice: Svoboda - Ovsjanmikov, Dudáček (C), Dosek, Miročnikov, Rákosník, Šafář, Škola, Doktor, Řezáč, Rolinek, Schuppler, Matys, Egert, Krcho, Silný, Masopust, Kašpar, Prášek, Tržil, Vaculík
Branky a nahrávky: 2. Flynn (Jirásek), 34. Kučera (Foerster, Furmánek), 47. Dvořák (Foerster), 65. Dvořák - 39. Silný (Egert, Prášek), 54. Škola (Kašpar, Matys), 60. Rolinek (Krcho). Vyloučení: 5:7, navíc Schuppler a Matys (oba CEB) 10 min. OT za nesp. chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.