BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorostenci otočili zápas v Pardubicích a vezou dva body

17., úterý 17. 11. 2015
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – V den boje za svobodu a demokracii se představili boleslavští starší dorostenci v Pardubicích. Domácí Dynamo se vždy dokázalo v zápase dostat do vedení, jenže Bruslaři na každý gól odpověděli. Nejprve vyrovnával ve dvojnásobné početní výhodě František Uřidil. Pardubičtí se ale záhy dostali znovu do vedení, jenže myšlenky na tříbodový zisk jim uzmul nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed Kroni Musliu, jenž znovu vyrovnal. Nikdo další už gólový účet nerozšířil, utkání tedy dospělo až do prodloužení, jenže to také rozuzlení duelu nenabídlo. Stalo se tak až v samostatných nájezdech. V nich se stal jediným úspěšným střelcem boleslavský Milan Dančišin, a vystřelil tak Bruslařskému klubu bonusový bod, díky kterému si Středočeši upevnili druhé místo v tabulce. Další utkání čeká svěřence Jiřího Zörklera v pátek 20. listopadu, kdy přivítají od 15:00 v malé hale Liberec.
Pardubice: Jánský – Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Matýs, Javůrek – Martínek, Pochobradský, M. Blümel, Štefka, Machač, Paliesek, Roubal, Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Petržílka, Jirásek, Linhart, Dlabola, Kalus, Chládek, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Homolka, Jindra, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 14. Machala (Šeliga, Trejbal), 32. Machač (Martínek) – 28. Uřidil (Mlčoch), 47. Musliu (Straka), rozh. náj. Dančišin. Rozhodčí: Homola – P. Blümel, Křivohlavý. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 40:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3sn.

Ohlasy trenérů

Jiří Zörkler (BK Mladá Boleslav): Jednalo se o velice kvalitní utkání. Obě mužstva hrála s vysokým nasazením a gólmani chytali velmi dobře. My jsme po celý zápas tahali za kratší konec, pořád jsme dotahovali. Ale těch vyložených šancí jsme měli více než soupeř, jenže jsme opět doplatili na jejich neproměňování. Tomu zápasu však naprosto slušela remíza. Za bonusový bod jsme moc rádi.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.