BK MLADA BOLESLAV
18. 9. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorost rozstřílel Letňany a je třetí v tabulce!

5., pátek 18. 9. 2015
HC Letňany - Ml. Boleslav LET - MBL
P r a h a – Starší dorostenci se v pátek večer představili na ledě pražských Letňan. Po nepovedeném sobotním utkání s Jihlavou jim zápas v Praze vyšel. Bruslaři po sobotním zápase poněkud obměnili sestavu a zdá se, že v tomto složení se jim neobvykle daří. V Letňanech si totiž otevřeli doslova střelnici. První, tedy velmi důležitou branku, si připsal Jan Dvořák, pro kterého se jednalo o první střelecký zásah za starší dorost! Během první třetiny překonali brankáře Vlase ještě ¨František Uřídil a Kroni Musliu, po jehož gólu přepustil již zmiňovaný brankář místo Vaculovi. Ani ten však debaklu pro svůj tým nezabránil. V prostředním dějství jej překonali dvěma góly znovu boleslavští hráči – konkrétně Zdeněk Křížek a Milan Dančisin. Ve třetí třetině přidal šestý zásah Jan Dvořák a čestný zásah pro tým Letňan zaznamenal Václav Zídek. Boleslavskému staršímu dorostu se prozatím v nové sezóně nebývale daří, vždyť je třetí v tabulce, hned za Kometou Brno a Duklou Jihlava. Další utkání sehrají už tuto sobotu od 12:00 na ledě extraligového nováčka v Havlíčkově Brodě.
HC Letňany: Vlas (14. Vacula) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Gonos, Kolenatý, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Průžek, Danov, Šimon, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Obrtolík, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Jindra, Kalaš, Zich, Outrata, Flynn, Dvořák, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 48. Zídek (Průžek, Pařík) – 6. Dvořák (Musliu, Uřídil), 13. Uřídil (Kalaš, Mlčoch), 14. Musliu (Dančisin, Dvořák), 30. Křížek (Musliu, Dančišin), 32. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Dvořák (Dančišin, Outrata). Rozhodčí: Lacina - R. Špringl, Klouček. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.