BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 Zdena Bobková

Juniorka padla na Spartě v prodloužení

30., úterý 17. 11. 2015
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a – Mladoboleslavští junioři v duelu s favorizovanou Spartou dokázali urvat bod až v prodloužení. Zápas, ve kterém dlouho nepadaly góly, rozčísl přesnou trefou až Ondřej Knobloch. Za Boleslav poměrně rychle vyrovnal Zdeněk Borovec. Jenže Mladoboleslavští do konce prodloužení bohužel rozhodnout nedokázali, a tak na řadu přišlo prodloužení. V něm se přesnou trefou prezentoval Martin Jandus, který tak rozhodl o tom, že bonusový bod na víc zůstane v Holešovicích. Další utkání čeká boleslavské juniory už v pátek, kdy se představí od 18:00 na ledě navrátilce do DHL Extraligy juniorů, Karlových Varů.
Sparta: Pírs – M. Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Komárek, Procházka
Ml. Boleslav: Kořínek – Mašek, Mattis, Štosek, Hes, Žalud, Marček – Průšek (C), Prokop, Brzák, Pätoprstý, Ďurač, Rypar, Borovec, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch
Branky a nahrávky: 51. Knobloch (Kulda, Kadeřávek), 63. Jandus (Kulda, Lojka) - 54. Borovec (Planý). Rozhodčí: Pražák - Horažďovský, Šperl. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1 prodl.

Ohlasy trenérů

Jan Křivohlávek, BK Mladá Boleslav: Bod ze Sparty je v její momentální formě hodně cenný, je to lídr tabulky. Kdyby nám to před zápasem někdo řekl, tak bychom se nezlobili. Samozřejmě to utkání bylo dlouho vyrovnané 0:0 a třeba bychom při troše štěstí 1:0 mohli vyhrát. Ale dostali jsme gól a znovu to mužstvo ukázalo svou vnitřní sílu a dokázalo do konce utkání vyrovnat. Potom, možná asi zaslouženě, si po druhém bodu sáhla Sparta. Musím za ten výkon kluky pochválit, protože to bylo z naší strany dobře odehrané utkání. Je to cesta, kterou chceme jít a odrazit se dál k budoucím zápasům. Teď nás čekají dva venkovní zápasy, ve kterých budeme chtít určitě uspět. Utkání se Spartou bylo osmé utkání v řadě, ve kterém jsme bodovali, a osm zápasů, to už je pěkná série, i když teď to bylo dvakrát za bod.

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.