BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 Zdena Bobková

Juniorka padla na Spartě v prodloužení

30., úterý 17. 11. 2015
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a – Mladoboleslavští junioři v duelu s favorizovanou Spartou dokázali urvat bod až v prodloužení. Zápas, ve kterém dlouho nepadaly góly, rozčísl přesnou trefou až Ondřej Knobloch. Za Boleslav poměrně rychle vyrovnal Zdeněk Borovec. Jenže Mladoboleslavští do konce prodloužení bohužel rozhodnout nedokázali, a tak na řadu přišlo prodloužení. V něm se přesnou trefou prezentoval Martin Jandus, který tak rozhodl o tom, že bonusový bod na víc zůstane v Holešovicích. Další utkání čeká boleslavské juniory už v pátek, kdy se představí od 18:00 na ledě navrátilce do DHL Extraligy juniorů, Karlových Varů.
Sparta: Pírs – M. Jandus, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Komárek, Procházka
Ml. Boleslav: Kořínek – Mašek, Mattis, Štosek, Hes, Žalud, Marček – Průšek (C), Prokop, Brzák, Pätoprstý, Ďurač, Rypar, Borovec, Pořízek, Planý, Veselý, Sedmík, Motloch
Branky a nahrávky: 51. Knobloch (Kulda, Kadeřávek), 63. Jandus (Kulda, Lojka) - 54. Borovec (Planý). Rozhodčí: Pražák - Horažďovský, Šperl. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1 prodl.

Ohlasy trenérů

Jan Křivohlávek, BK Mladá Boleslav: Bod ze Sparty je v její momentální formě hodně cenný, je to lídr tabulky. Kdyby nám to před zápasem někdo řekl, tak bychom se nezlobili. Samozřejmě to utkání bylo dlouho vyrovnané 0:0 a třeba bychom při troše štěstí 1:0 mohli vyhrát. Ale dostali jsme gól a znovu to mužstvo ukázalo svou vnitřní sílu a dokázalo do konce utkání vyrovnat. Potom, možná asi zaslouženě, si po druhém bodu sáhla Sparta. Musím za ten výkon kluky pochválit, protože to bylo z naší strany dobře odehrané utkání. Je to cesta, kterou chceme jít a odrazit se dál k budoucím zápasům. Teď nás čekají dva venkovní zápasy, ve kterých budeme chtít určitě uspět. Utkání se Spartou bylo osmé utkání v řadě, ve kterém jsme bodovali, a osm zápasů, to už je pěkná série, i když teď to bylo dvakrát za bod.

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.