BK MLADA BOLESLAV
17. 9. 2015 Vojtěch Drbohlav

Další venkovní prohra, junioři prohráli i v Praze

5., čtvrtek 17. 9. 2015
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a – Junioři se po vydařeném utkání s Českými Budějovicemi (6:2) vydali na led pražské Sparty. Domácí zvolili proti Mladé Boleslavi opět prostředí malé haly na holešovickém Výstavišti, v té se však Bruslařům moc nedařilo. Měli sice k dispozici šest přesilových her, žádnou však nevyužili, a tak se do vedení dostala Sparta. Boleslavští však dokázali začátkem závěrečného dějství vyrovnat zásluhou posily z A týmu Jakuba Kotaly, jenže poté už úřadovali jen Pražané. V závěrečných sedmi minutách vstřelili tři branky, na které už hosté nedokázali najít odpověď. Boleslavští přitom nastoupili do zápasu dokonce v nejsilnější možné sestavě - z Ústí nad Labem povolali Matěje Hese, z A týmu Bruslařského klubu Jakuba Kotalu a Ivana Ďurače a nechyběli ani další zkušení hráči. Ani to jim ale k zisku prvních letošních bodů na venkovním kluzišti nestačilo. Už v sobotu 19. září je ale čeká domácí zápas proti Liberci, kterému v úvodu extraligy podlehli, a tak budou chtít určitě vše napravit. Přijít podpořit juniory Bruslařského klubu můžete od 12:30.
Sparta: Pírs – M. Jandus, Šťastný, Knobloch (C), Bednárik, Bureš, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Michnáč, Lojka (A), Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab (A), Schwamberger, Sladkovský, Šmerha, Procházka
Ml. Boleslav: Groh – Mašek, Mattis, Hes, Tůma, Žalud, Červinský – Průšek (A), Kotala, Brzák (A), Pätoprstý, Rypar, Borovec (C), Ďurač, Pořízek, Planý, Němec, Sedmík, Motloch
Branky a nahrávky: 21. Pulkrab (M. Jandus, Michnáč), 44. Havel (M. Jandus, Bednárik), 54. Pulkrab (Schwamberger, Michnáč), 56. Sladkovský (Kulda, Šmerha) – 42. Kotala (Hes, Pätoprstý). Rozhodčí: Horák – Hynek, Svoboda. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov