BK MLADA BOLESLAV
17. 9. 2015 Vojtěch Drbohlav

Další venkovní prohra, junioři prohráli i v Praze

5., čtvrtek 17. 9. 2015
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a – Junioři se po vydařeném utkání s Českými Budějovicemi (6:2) vydali na led pražské Sparty. Domácí zvolili proti Mladé Boleslavi opět prostředí malé haly na holešovickém Výstavišti, v té se však Bruslařům moc nedařilo. Měli sice k dispozici šest přesilových her, žádnou však nevyužili, a tak se do vedení dostala Sparta. Boleslavští však dokázali začátkem závěrečného dějství vyrovnat zásluhou posily z A týmu Jakuba Kotaly, jenže poté už úřadovali jen Pražané. V závěrečných sedmi minutách vstřelili tři branky, na které už hosté nedokázali najít odpověď. Boleslavští přitom nastoupili do zápasu dokonce v nejsilnější možné sestavě - z Ústí nad Labem povolali Matěje Hese, z A týmu Bruslařského klubu Jakuba Kotalu a Ivana Ďurače a nechyběli ani další zkušení hráči. Ani to jim ale k zisku prvních letošních bodů na venkovním kluzišti nestačilo. Už v sobotu 19. září je ale čeká domácí zápas proti Liberci, kterému v úvodu extraligy podlehli, a tak budou chtít určitě vše napravit. Přijít podpořit juniory Bruslařského klubu můžete od 12:30.
Sparta: Pírs – M. Jandus, Šťastný, Knobloch (C), Bednárik, Bureš, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Michnáč, Lojka (A), Havel, Klindera, Kulda, Pulkrab (A), Schwamberger, Sladkovský, Šmerha, Procházka
Ml. Boleslav: Groh – Mašek, Mattis, Hes, Tůma, Žalud, Červinský – Průšek (A), Kotala, Brzák (A), Pätoprstý, Rypar, Borovec (C), Ďurač, Pořízek, Planý, Němec, Sedmík, Motloch
Branky a nahrávky: 21. Pulkrab (M. Jandus, Michnáč), 44. Havel (M. Jandus, Bednárik), 54. Pulkrab (Schwamberger, Michnáč), 56. Sladkovský (Kulda, Šmerha) – 42. Kotala (Hes, Pätoprstý). Rozhodčí: Horák – Hynek, Svoboda. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.