BK MLADA BOLESLAV
18. 12. 2014 Josef Zdobinský

Ze Sparty jedou junioři s prázdnou

36., čtvrtek 18. 12. 2014
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a - K dalšímu utkání zavítali čtvrtí boleslavští junioři na led druhého celku soutěže, pražské Sparty. O vítězství Pražanů se rozhodlo ve druhém dějství zápasu, kdy domácí utekli Bruslařům na rozdíl tří branek. Boleslavi se sice v poslední třetině ještě podařilo snížit, ale to na vítězství domácích už nic nezměnilo. O dvě branky Bruslařů se postaral Jakub Kotala a třetí přidal Lukáš Volf. Hlavní sudí Lacina se navíc rozhodl předčasně ukončit zápas z důvodu odmítnutí mladoboleslavského týmu zahájit hru. Duel se tak nedohrál a skončil v čase 49:02.
Sparta: Slyusarchuk – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Kolář, Březina (C) – Augustin, Arnošt, Litera, Schwamberger, Svoboda, Györi, Pulkrab, Polesný, Procházka, Lojka, Brejcha.
Ml. Boleslav: Růžička (41. Krofta) – Mašek, Tůma, Štosek, Hes, Žalud, Bernad (C), Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Klečka, Prokop, Pořízek, Volf, Sedmík, Motloch.
Branky a nahrávky: 5. Schwamberger (Pulkrab), 15. Györi (Litera, Kalina), 18. Litera (Vacek, györi), 24. Brejcha (Litera, Györi), 39. Svoboda (Györi, Litera) – 1. Kotala (Pätoprstý), 17. Kotala (Šťáva), 42. Volf (Šťáva, Průšek). Rozhodčí: Lacina – Frodl, Charvát. Vyloučení: 8:13, navíc Brejcha (SPA) 5 min. + DKU za zásah do oblasti hlavy a krku, Sedmík 10 min. OT a Volf (oba MBL) 5 min. + DKU za hrubost. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 28:25.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.