BK MLADA BOLESLAV
18. 12. 2014 Josef Zdobinský

Ze Sparty jedou junioři s prázdnou

36., čtvrtek 18. 12. 2014
Sparta - Ml. Boleslav SPA - MBL
P r a h a - K dalšímu utkání zavítali čtvrtí boleslavští junioři na led druhého celku soutěže, pražské Sparty. O vítězství Pražanů se rozhodlo ve druhém dějství zápasu, kdy domácí utekli Bruslařům na rozdíl tří branek. Boleslavi se sice v poslední třetině ještě podařilo snížit, ale to na vítězství domácích už nic nezměnilo. O dvě branky Bruslařů se postaral Jakub Kotala a třetí přidal Lukáš Volf. Hlavní sudí Lacina se navíc rozhodl předčasně ukončit zápas z důvodu odmítnutí mladoboleslavského týmu zahájit hru. Duel se tak nedohrál a skončil v čase 49:02.
Sparta: Slyusarchuk – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Kolář, Březina (C) – Augustin, Arnošt, Litera, Schwamberger, Svoboda, Györi, Pulkrab, Polesný, Procházka, Lojka, Brejcha.
Ml. Boleslav: Růžička (41. Krofta) – Mašek, Tůma, Štosek, Hes, Žalud, Bernad (C), Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Klečka, Prokop, Pořízek, Volf, Sedmík, Motloch.
Branky a nahrávky: 5. Schwamberger (Pulkrab), 15. Györi (Litera, Kalina), 18. Litera (Vacek, györi), 24. Brejcha (Litera, Györi), 39. Svoboda (Györi, Litera) – 1. Kotala (Pätoprstý), 17. Kotala (Šťáva), 42. Volf (Šťáva, Průšek). Rozhodčí: Lacina – Frodl, Charvát. Vyloučení: 8:13, navíc Brejcha (SPA) 5 min. + DKU za zásah do oblasti hlavy a krku, Sedmík 10 min. OT a Volf (oba MBL) 5 min. + DKU za hrubost. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Střely na branku: 28:25.

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
Spartak Vlašim