BK MLADA BOLESLAV
29. 9. 2012 | Lukáš Chuchválek

Boleslavská juniorka prohrála ve Vítkovicích 0:2

8., sobota 29. 9. 2012
Vítkovice - Ml. Boleslav VIT - MBL
O s t r a v a - Svěřence trenéra Vidnera čekal po utkání se Slavií další těžký zápas s Vítkovicemi. Na ledě moravského soupeře však mladí Bruslaři sbírali do svých osobních statistik místo gólů a asistencí trestné minuty, z toho ve dvou případech šlo o tresty do konce utkání za ostré zákroky do oblasti hlavy a krku v závěru. Vítkovice i díky tomu boleslavské hráče výrazně přestřílely a uhájily doma vítězství 2:0, když oba góly vstřelily ve druhé třetině. Boleslav nedokázala odpovědět žádným způsobem.
Vítkovice: Svoboda - Král, Štencel, Hawlík, Illéš, Němec, Bumbál, Kovář, Jonáš, Česlík, Slováček, Richter, Deutsch, Cabák, Holý, Blahuta, Pasker, Bail.
Ml. Boleslav: Sejpal - Puškár, Souček, Čeček, Semrád, Kulhánek, Březina, Marek, Rovný, Kurka, Podsedníček, Chvátal, Holada, Jankovský, Ficek, Frolík, Belay, Bičiště, Vrba, Koudela, Bartoš.
Branky a nahrávky: 32. Král, 38. Holý (Bumbál). Rozhodčí: Jeřábek - Vengřín, Záviský. Vyloučení: 3:7, navíc Holada a Frolík (oba MBL) 5 min. + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Bez využití. Diváci: 120. Střely na branku: 59:16.

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.