BK MLADA BOLESLAV
37., 
Liberec - Ml. Boleslav LIB - MBL
Liberec: Jelínek - Niko, Šimek, Lacek, Dám, Říha, Karlík, Sobotka - Jánošík, Kouřil, Bulíř, Kedršt, Skalický, Valášek, Mulač, Miškovský, Jonák, Morong, Bittner, Maďar
Ml. Boleslav: Will - Chalupa, Vrba, Mozík, Soukup, Arazim, Martínek - Brandejský, Teubner, Chaloupka, Jiránek, Sajdl, Babický, Rys, Matějček, Koudela, Lenc
Branky a nahrávky: 3. Bulíř (Karlík, Jonák), 40. Niko (Karlík, Skalický). Rozhodčí: ... Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 2:0.

Komentář

Celý zápas se odehrával v poměrně pomalém tempu, ani jeden z celků se nikam příliš netlačil. I přesto se Tygři dostali do vedení už při první přesilovce, kdy Romana Willa překonal Michal Bulíř, který tečoval střelu Lukáše Karlíka - 1:0. Zbytek třetiny dále ovládali domácí, kteří zahrozili ještě na konci čtrnácté minuty, ani Bittner, ani Miškovský ale Willa nepřekonal.

Do druhé části vstoupili lépe opět domácí a poté co se Boleslavi nepodařilo využít přesilovku, tak se málem prosadil Karlík, mířil ale do boční sítě. Blíže ke vstřelení gólu byl o tři minuty později Jan Chaloupka, v cestě mu ale stálo břevno.

Ke konci druhé třetiny se na ledě pořádně přiostřilo, více to ale odnesli hosté. David Koudela schytal tvrdou střelu Radima Šimka do obličeje, vyloučení Jakuba Sajdla a Ondřeje Matějčka poslali tým do tří. To bylo ideální pro Tygry, kteří si vytvořili ještě větší tlak, který pak v přesilovce pět na čtyři využili. Šťastným hráčem byl Ján Niko, který prostřelil Willa pěknou střelou od modré čáry, kam mu puk naservíroval Karlík - 2:0.

Třetí třetinu načali Boleslavští přesilovkou, ve které byl nejúspěšnější pokus Matěje Soukupa. Jeho střela se odrazila dost šikovně, tak že padala přímo za Jelínkova záda, obětavým zákrokem ji ale zneškodnil téměř ne brankové čáře Jiří Říha. Na začátku sedmačtyřicáté minuty přišla největší boleslavská šance zápasu a to přesná střela Jiřího Brandejského, kterou ale úžasným zákrokem lapačkou zastavil Jakub Jelínek.

Boleslavští se dále snažili skóre srovnat, liberecká obrana ale fungovala perfektně a nedovolila jim skórovat. Naopak, z jedné z boleslavských příležitostí vznikl brejk pro Liberec, Jaroslav Kedršt ale Willa nepřekonal. Hosté už ale neskórovali, takže mu to nemuselo být tolik líto.

Aktuality

07.03.2021

Čtvrtfinále od 18. 3.

Boleslavští hokejisté mají po posledním utkání základní části volno, a to až do 18. března, kdy začnou čtvrtfinálové zápasy. Jejich soupeř vzejde až z osmifinále, Bruslaři si zahrají proti týmu, který se umístí na šestém místě.

07.03.2021

Bruslaři znovu v U18

Boleslavští hokejisté byli znovu povoláni na další přípravný kemp reprezentace do 18 let v Litoměřicích. V termínu od 8. do 13. března se zde představí Sebastian Jasečko, David Moravec, Gabriel Szturc a Oliver Šatný.

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.