BK MLADA BOLESLAV
14., 
Znojmo - Ml. Boleslav ZNO - MBL
Znojmo: Kacetl - Hejl, Pospíšil, Tichý, Latner, Opalek, Srketič, Šaur - Komínek, Bartoš, Trojan, Podešva, Zika, Mikulášek, Piskoř, Telesz, Videlka, Jarůšek, Česnek, Pelikán
Ml. Boleslav: Will (21. Mahdal) - Vrba Lukáš, Mozík, Vrba Filip, Soukup, Martínek, Poláček, Rys, Lenc, Jankovský, Sajdl, Jiránek, Matějíček, Koudela, Hyka, Hájek, Frolík, Belay, Anděl, Chaloupka
Branky a nahrávky: 4. Videlka (Trojan), 18. Piskoř (Komínek, Bartoš), 19. Bartoš (Jarůšek), 22. Jarůšek (Komínek, Pospíšil), 26. Videlka (Komínek), 41. Jarůšek (Pospíšil, Hejl), 43. Bartoš (Komínek, Jarůšek) - 34. Sajdl (Poláček), 36. Rys (Belay), 48. Lenc (Hyka), 57. Jiránek (Sajdl, Mozík). Rozhodčí: Skoupý - Lukš, Musil. Vyloučení: 7:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 103. Střely na branku: 30:31.

Komentář

Znojemská juniorka podruhé ve dvou dnech vyjela na domácí led k ligovému zápasu, tentokrát přivítala mužstvo Mladé Boleslavi, které přijelo posilněno vítězstvím 2:1 nad Brnem.

První šanci zápasu měli na své holi hosté, konkrétně Koudela, který ovšem nedokázal přesně zakončit. Hned první větší příležitost Znojma využil David Videlka, jenž neměl problém překonat střelou nad rameno hostujícího gólmana Willa. Boleslav následně dostala k dispozici několik přesilových her, s kterými si ale nedokázala poradit, a tak se skóre měnilo na znojemské straně.

Druhý gól Orlů přidal na konci 2. třetiny Dominik Piskoř, který využil odraženého puku a nedal Willovi šanci. O pár vteřin později ho napodobil David Bartoš, jeho průnik přes půl kluziště vyhnal boleslavského gólmana z brány, šanci tak dostal náhradník Michal Mahdal.

Ani druhému gólmanovi se však nevedlo o moc lépe. Puk ze své klece musel lovit už v druhé minutě prostřední části hry. Zcela osamocen před bránou si na přihrávku počkal Richard Jarůšek a neomylně zasunul puk za Mahdalova záda. Již o pár minut později Znojmo navýšilo svůj náskok, kdy se po krásné individuální akci blýskl David Videlka.

Konec druhé třetiny patřil hostům. Nejprve se za Kacetlova záda trefil Jakub Sajdl, který dokázal tečovat Poláčkovu střelu od modré. O minutu později vsítil druhý gól Boleslavských Jiří Rys po tom, co si dokázal v brankovišti položit domácího gólmana.

Poslední část hry přinesla po dvou brankách na obou stranách. Nástup do třetiny patřil opět domácím, kteří zvyšovali svůj náskok zásluhou Richarda Jarůška. Lahůdkovou gólovou akci předvedla dvojice Bartoš a Komínek, která sama ujížděla na Mahdala. Druhý jmenovaný dokázal svou kolegialitu a přihrávkou na poslední chvíli nedal šanci boleslavskému gólmanovi k přemístění k druhé tyči, pro Davida Bartoše bylo jistě potěšením zakončit.

Hosté ještě dokázali snížit v přesilové hře zásluhou Radana Lence. Následovala série vyloučení na straně Boleslavi, hra se začala kouskovat a upadat. O poslední gól dnešního zápasu se postaral Tomáš Jiránek, jenž využil zmatku před domácí svatyní a nechal Kacetla inkasovat počtvrté. Boleslav měla na hokejce ještě pátý zásah, ovšem Hyka zcela nepochopitelně přestřelil prázdnou domácí klec.

Utkání tedy skončilo zaslouženou výhrou domácích Orlů. Ti se hned v pondělí setkají na svém ledě s nevyzpytatelným výběrem Vítkovic.

Aktuality

07.03.2021

Čtvrtfinále od 18. 3.

Boleslavští hokejisté mají po posledním utkání základní části volno, a to až do 18. března, kdy začnou čtvrtfinálové zápasy. Jejich soupeř vzejde až z osmifinále, Bruslaři si zahrají proti týmu, který se umístí na šestém místě.

07.03.2021

Bruslaři znovu v U18

Boleslavští hokejisté byli znovu povoláni na další přípravný kemp reprezentace do 18 let v Litoměřicích. V termínu od 8. do 13. března se zde představí Sebastian Jasečko, David Moravec, Gabriel Szturc a Oliver Šatný.

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.