BK MLADA BOLESLAV
30. 8. 2012 | Jitka Čechová

Tříbrankové vedení, ztráta a nakonec výhra v nájezdech. Taková byla příprava v Berouně

přát. 9, čtvrtek 30. 8. 2012
Beroun - Ml. Boleslav BER - MBL
B e r o u n - Mladá Boleslav šla brankami Lukáše Pabišky, Václava Drábka a Petra Kafky do třígólového vedení už v průběhu první třetiny, ve druhé dvacetiminutovce ale začali úřadovat také domácí a skóre vyrovnali. Nerozhodný stav nakonec vydržel na časomíře až do samostatných nájezdů, ve kterých rozhodl boleslavský expert na tuto hokejovou disciplínu David Vrbata.
Ml. Boleslav: Lakosil (31. Will) - Chaloupka, Drábek, Jindra, Kasík, Němeček, Pavlů, Pojkar, Šmach - Demel, Hrdel, Jiránek, Kafka, Koudelka, Lenc, Loskot, Mikulík, Nouza, Pabiška, Vrbata, Výborný
Branky a nahrávky: Pabiška (Koudelka, Jindra), Drábek (Loskot, Rys), Kafka (Jiránek), Vrbata - rozhodující sam. náj.

Komentář

Skóre utkání otevíral Lukáš Pabiška, kterému společnost Koudelky a Nouzy ve formaci očividně vyhovuje. Prvně jmenovaný mu také na úvodní branku zápasu přihrával. Následovaly góly obránce Václava Drábka a útočníka Petra Kafky. Zdálo se být rozhodnuto, ale Berounští se ve druhém dějství vzchopili a vyrovnali. O vítězi tak musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých zaúřadoval David Vrbata.

Související články

Aktuality

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.

05.09.2018

Obránci Říha a Hrdinka

Obránci Jiří Říha a František Hrdinka budou kvůli většímu zápasovému vytížení dlouhodoběji působit v 1. lize. Pětadvacetiletý Říha míří do Kladna, Hrdinka bude oblékat dres pražské Slavie. Oba beky si Bruslaři v případě potřeby mohou kdykoliv stáhnout zpět.