BK MLADA BOLESLAV
21. 10. 2012 | Lukáš Chuchválek , Lukáš Chuchválek

Starší dorost prohrál s Českými Budějovicemi 0:4

14., neděle 21. 10. 2012
Ml. Boleslav - Č. Budějovice MBL - CEB
M l. B o l. - Zápas staršího dorostu Boleslavi s Českými Budějovicemi, který v minulosti obvykle končil pro Bruslaře vysokým debaklem, víceméně rozhodlo prvních deset minut, když hosté nasázeli hráčům v zelenobíločerných dresech tři branky. V dalších třetinách se již hra vyrovnala, což mohla být šance pro domácí se stavem něco udělat, avšak deset minut před koncem inkasovali počtvrté. Strůjcem úspěchu Jihočechů byl Radek Prokeš, jenž se postaral o hattrick. Domácí sice gól nedali, ale tentokrát aspoň zabránili vysoké prohře.
Ml. Boleslav: Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Nastoupil, Šír, Bašus, Plíšek Jakub, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Pravda, Ďurač, Skořepa, Němec, Tržický, Groer, Sedmík, Durdil.
Č. Budějovice: Trelc - Malovec, Brož, Kadlec, Matoušek, Břečka, Prokeš, Panáček, Ruda, Michálek, Samohejl, Krátoška, Piegl, Kutiš, Suchánek, Šafář, Žáček, Koupal.
Branky a nahrávky: 4. Piegl (Prokeš), 5. Prokeš (Břečka), 9. Prokeš (Šafář, Matoušek), 52. Prokeš (Ruda, Koupal). Rozhodčí: Synek - Ledinský, Beránek. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: .

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.