BK MLADA BOLESLAV
30. 11. 2012 Lukáš Chuchválek

Starší dorost nevstřelil v Pardubicích ani branku

23., pátek 30. 11. 2012
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e - Boleslav vyrazila ke svému druhému utkání z čtyřzápasové venkovní série do Pardubic. Zde však branky stříleli pouze domácí a přes velké množství vyloučení Východočechů nedokázali ani jednou střelou trefit síť a k probuzení produktivity nepomohlo ani střídání gólmanů. Proto Boleslav nakonec padla 0:5 a je opět bez bodů.
Pardubice: Vejmelka - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Polák, Procházka, Kysela, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Velínský, Špaček, Franc, Havrda, Petric, Budík, Kracík
Ml. Boleslav: Ašenbrenner (34. Růžička) - Verner, Semrád, Nastoupil, Šír, Plíšek, Mašek, Hercig, Nedbal, Krupička, Švejda, Pravda, Ďurač, Eftimov, Skořepa, Marks, Němec, Tržický, Sedmík, Durdil
Branky a nahrávky: 10. Kuťák (Chvojka), 25. Hlaváček (Chvojka), 34. Kysela (Havrda), 43. Kysela (Havrda, Barkóci), 57. Barkóci (Divecký). Rozhodčí: Barek - Padevět, Čížek. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 34:30 .

Komentář

Podrobnosti nejsou k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.