BK MLADA BOLESLAV
15. 11. 2008 | Štěpán Tomš

Po reprezentační pauze přehráli Junioři Znojmo

19., sobota 15. 11. 2008
Znojmo - Ml. Boleslav ZNO - MBL
Z n o j m o - Po čtrnáctidenní reprezentační přestávce začali boleslavští junioři úspěšně. Na ledě znojemských Orlů zvítězili rozdílem dvou branek. V první třetině zamířil přesně Krejčík, poslední přesný zásah přidal za boleslavské mužstvo tentýž hráč v poslední třetině.
Znojmo: Kacetl - Stehlík, Pláněk, Pospíšil, Kusák, Lattner, Špila - Sajdl, Trojan, Havlík, Truhlář, Horváth, Alexa, Síkela, Zika, Vysloužil, Kovalský
Ml. Boleslav: Hrubý - Šimon, Čížek, Soukup, Mikuláštík, Vrba, Lacika - Janček, Krejčík, Loskot, Rys, Milotinský, Velechovský, Kotrba, Belay, Vernek, Vild, Jiránek
Branky a nahrávky: 29. Trojan (Síkela), 60. Pláněk (Síkela) - 18. Krejčík (Loskot, Janček), 44. Janček (Mikuláštík), 47. Janček, 52. Krejčík (Vrba). Rozhodčí: Pokorný - Rittich, Skopal. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 90.

Komentář

Bohužel není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.