BK MLADA BOLESLAV
17. 12. 2010 | David Bohata

Po dvoubodové výhře nad Spartou dokázali boleslavští junioři obdobně porazit i Slavii

39., pátek 17. 12. 2010
Slavia - Ml. Boleslav SLA - MBL
P r a h a - Vítězné tažení mladoboleslavských juniorů pokračuje. Družina kouče Potěšila má za sebou vynikající sérii, kdy z předešlých jedenácti utkání prohrála jen jednou. Že se s Mladou Boleslaví tuto sezónu musí rozhodně počítat dokazuje fakt, že se i přes nepříznivý stav dokáže pohotově vrátit do utkání, což názorně předvedla dnes proti Slavii. Třináct minut do konce základní hrací doby vedli domácí Pražané 4:1, jenže Boleslav dokázala skóre vyrovnat a v nájezdech - další její parádní disciplíně - urvat druhý bonusový bod.
Branky a nahrávky: 33. Mavrojandis, 35. Mavrojanidis (Žejdl), 36. Müller (Suchánek, Kejdana), 47. Mavrojandis (Müller) - 23. Lenc (Belay), 51. Hyka (Poláček), 57. Chaloupka (Matějček , Hyka), 58. Matějček (Belay), 65. Hyka. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Komentář

Reportáž ze zápasu bohužel není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.