BK MLADA BOLESLAV
22. 9. 2007 | Michal Miškovský

Junioři uspěli ve Znojmě

8., sobota 22. 9. 2007
Znojmo - Ml. Boleslav ZNO - MBL
Z n o j m o - Po páteční výhře v Brně na nájezdy se o den později střetli junioři Mladé Boleslavi se Znojmem a vybojovali výhru. Během celého utkání si udržovali náskok a na světelné tabuli svítilo na konci zápasu skóre 2:4 ve prospěch hostí. Rozhodující předposlední branku vstřelil už ve 24. minutě Richard Janček. Skóre uzavřel čtvrtým gólem Kamil Bříška.
Znojmo: Muller - Blažek, Černý, Geryk, Kouřil, Koza, Pláněk, Rybnikár, Šindelář - Adámek, Alexa, Barák, Duba, Ferenčík, Koblížek, Lattner, Lachner, Lengál, Sajdl, Trojan, Šedý
Ml. Boleslav: Hrubý - O. Bílek, F. Bílek, Hanousek, Jaroměřský, Malý, MAršík, Penniger, Soukup - Antončík, Bříška, Chamrád, Chochola, Hrdlička, Janček, Krejčík, Loskot, Milotinský, Mišner, Protasenja, Tondr
Branky a nahrávky: 7. Chamrád (F. Bílek), 18. Krejčík (Soukup), 24. Janček (Chamrád), 52. Bříška (Tondr). Vyloučení: 7:11. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 100.

Komentář

Komentář není k dispozici.

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).