BK MLADA BOLESLAV
5. 11. 2010 | Eva Streichsbierová, David Bohata, Eva Streichsbierová

Junioři těsně prohráli s Havlíčkovým Brodem.

17., pátek 5. 11. 2010
Havl. Brod - Ml. Boleslav HBR - MBL
H a v l. B r o d - Devatenáct zápasů, šest proher - to je i po zápase s Havlíčkovým Brodem celkem slušná vizitka. Mladoboleslavská juniorka v zářijovému utkání na vlastním ledě Havlíčkobrodské porazila a vzhledem ke značnému rozdílu v postavení na extraligové tabulce byl Bruslařský klub před zápasem favoritem. Odvetu na Vysočině ale boleslavští mladíci nezvládli, když zaspali úvodní dvě třetiny - v té třetí se jim pak náskok soupeře smazat nepodařilo. V kraji Miloše Zemana ale hráči z Mladé Boleslavi zůstanou, 6.11. zde totiž odehrají zápas s tamější Jihlavou.
Havl. Brod: Pešek - Novotný, Šíma, Ambrož, Bancíř, Vác. Němec, Musil, Šplíchal, Richter - Varga, J. Milfait, O. Doležal, Honza, Zdražil, P. Blažek, Havel, Ondráček, M. Novák, J. Doležal, Zohorna, Hadrava.
Ml. Boleslav: Will - Mozík, L. Vrba, Rys, Sajdl, Jiránek, Arazím, Soukup, Chaloupka, Koudela, Hyka, Martínek, Poláček, Frolík, Matějček, F. Vrba, Filip, Jankovský, Belay, Lenc.
Branky a nahrávky: 34. P. Blažek, 35. Ondráček (Zohorna, Šíma), 56. J. Doležal (Hadrava, Zohorna) - 52. Lenc (Belay, L. Vrba), 59. Hyka (Belay, Lenc). Rozhodčí: A. Chlaň - L. Lučan, T. Svoboda. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0.

Komentář

Není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.