BK MLADA BOLESLAV
12. 9. 2008 | Michal Miškovský

Junioři porazili Kometu

3., pátek 12. 9. 2008
Ml. Boleslav - Kometa Brno MBL - KOM
M l. B o l. - Junioři BK Mladá Boleslav vyhráli druhé extraligové utkání v řadě, první doma. Po výhře 6:4 minulou sobotu v Šumperku tentokrát porazili v domácím prostředí Kometu 4:2. Za vítězstvím našlápli svěřenci Luďka Bukače mladšího a Jana Vidnera v závěru první třetiny, kdy vstřelili dva slepené góly v rozmezí minuty a 16 vteřin. Po navýšení náskoku ve 27. minutě sice odpověděli dvěma góly Moravané, ale konečný stav 4:2 určil svoji trefou ve 46. minutě Michal Milotinský.
Ml. Boleslav: Hrubý - Arazim, Hanoušek, Šimon, Mikuláštík, L. Vrba, Strnad, Soukup - Krejčík, Rys, Kotrba, Janček, Velechovský, Belay, Vernek, Loskot, Milotinský, Jiránek, Kadlčík
Kometa Brno: Čiliak - Zítka, Sova, Žalud, Reschowský, Pospíšil, Vozdecký, Rosenberg - Juráň, Hnilička, Komínek, Hájek, Gmela, Štěpánek, Švahňal, Stehlík, Zemánek, Brzobohatý, Popolanský
Branky a nahrávky: 18. Krejčík (Velechovský), 19. Loskot (Belay, Milotinský), 27. Vernek, 46. Milotinský (Velechovský, Belay). Rozhodčí: . Vyloučení: 5:5, navíc domácí Loskot 5 minut + trest do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85.

Komentář

Komentář bohužel není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.