BK MLADA BOLESLAV
9. 9. 2007 | Michal Miškovský

Dvakrát prohrávali, přesto získali dva body

4., neděle 9. 9. 2007
Opava - Ml. Boleslav OPA - MBL
O p a v a - Junioři Mladé Boleslavi si připisují druhé vítězství, přestože zápas v Opavě muselo rozhodnout až prodloužení. Domácí dlouho sahali po třech bodech, jenže 120 vteřin před koncem základní hrací doby vyrovnal na 2:2 boleslavský Tomáš Rod. Druhý bod zajistil Středočechům svou trefou Kamil Bříška. V pátek se boleslavští mladíci představí na vlastním ledě proti Třebíči. O den později změří síly s Jihlavou!
Opava: Trenčan - Mrkva, Vitásek, Kukla, Plachý, Gulda, Planovský, Trefil, Koryčanský - Tošenovjan, Bolacký, Herman, Polák, Šafár, Musial, Čermák, Grofek, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek.
Ml. Boleslav: Fikrt – Bílek F., Hanousek, Bílek O., Maršík, Malý, Jaroměřský - Krejčík, Chochola, Hrdlička, Janček, Protasenja, Milotiský, Bříška, Rod, Loskot, Chamrád, Antončík, Tondr.
Branky a nahrávky: 2. Mlýnek (Herman, Tošenovjan), 54. Chalupa (Grofek) - 11. Tondr (Rod), 59. Rod, 65. Bříška. Rozhodčí: Šír – Gebauer, Tuzial. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 80.

Komentář

Komentář není k dispozici.

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).