BK MLADA BOLESLAV
2. 2. 2013 Zdena Bobková

Dorostenci si spravili chuť, vyhráli v Přerově

36., sobota 2. 2. 2013
Přerov - Ml. Boleslav PŘE - MBL
P ř e r o v - Starší dorostenci zajížděli ke svému dalšímu utkání na led týmu HC ZUBR Přerov. Boleslavští šli hned na začátku do vedení, a to zásluhou Ďurače. Další přesný zásah přidal ve druhé třetině Borovec, ale v zápětí snižoval domácí Rybka. Přerovští se na konci zápasu pokoušeli hrát ještě powerplay, což se jim nakonec vymstilo, když do prázdné brány pečetil Jan Mašek. Mladí Bruslaři si tak z přerovského ledu odvážejí tři body za vítězství 3:1.
Přerov: Grigárek - Červínek, Duda, Slavík, Hurta, Kundrátek, Novák, Maršálek, Metelka - Václavíček, Karola, Gremlica - Kubal, Siegel, Rybka - Pecha, Němec, Müller
Ml. Boleslav: Ašenbrenner - Verner, Mašek, Semrád, Marček, Šír, Bašus, Hercig, Nedbal, Černý, Krupička, Borovec, Švejda, Ďurač, Skořepa, Marks, Mašek, Sedmík
Branky a nahrávky: 36. Rybka (Kubal) - 1. Ďurač (Sedmík), 34. Borovec (Ďurač, Mašek), 60. Šír. Rozhodčí: Jeřábek ml. - Havlík, Štěpán. Vyloučení: 2:7, navíc Karola (Přerov) 10 minut osobní trest - Hercig (Mladá Boleslav) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 84. Střely na branku: 43:26. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Komentář

Podrobnosti pro vás připravujeme...

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.