BK MLADA BOLESLAV
9. 9. 2007 | Michal Miškovský

Do extraligy vstoupili junioři vítězstvím na Hané

3., neděle 9. 9. 2007
Olomouc - Ml. Boleslav OLO - MBL
O l o m o u c - S týdenním zpožděním oproti nejvyšší soutěži dorostenců odstartovala také juniorská extraliga. Úvodní zápas v Olomouci se boleslavským hráčům vydařil. Zvítězili 4:1, přestože museli dohánět jednogólové manko. O den později, v sobotu, je čeká druhý zápas. Další body si pokusí připsat v duelu se stejně starými hokejisty z Opavy.
Ml. Boleslav: Fikrt – Bílek F., Hanousek, Bílek O., Maršík, Malý, Jaroměřský - Krejčík, Chochola, Hrdlička, Janček, Protasenja, Milotiský, Bříška, Rod, Loskot, Chamrád, Antončík, Tondr.
Branky a nahrávky: 16. Antončík (Krejčík, Hrdlička), 25. Jaroměřský (Rod), 30. Chochola (Hrdlička, Protasenja), 47. Janček. Vyloučení: 8:12. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 678.

Komentář

Komentář není k dispozici.

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).