BK MLADA BOLESLAV
8. 8. 2007 | Hana Koišová

Další přípravné utkání skončilo remízou

příp, středa 8. 8. 2007
Ml. Boleslav - Hr. Králové MBL - HKR
Hráči A mužstva BK Mladá Boleslav nastoupili v úterý poprvé na domácí led v přípravném zápase, a to proti Hradci Králové. Zápas se konal na malé hale, protože na velké ledové ploše stále probíhá rekonstrukce. Jako první v utkání bodovala Mladá Boleslav, a to zásluhou útočníka Václava Eiselta. O dvě minuty později však srovnal stav Jan Kolář, nová posila v hradeckém dresu. Vondráček vzápětí poslal Hradec Králové do vedení a hosté tak vedli 1:2. Utkání přineslo řadu zajímavých momentů a skóre se neustále měnilo. Následovaly totiž dvě branky z hokejek Mladé Boleslavi - góly dali Gajovský a Jindra. Stav utkání byl 3:2. Hradec ale neusnul a Mladé Boleslavi gólovou smršť vrátili hokejkou Roubík a Lesák. Posledním úspěchem byl gól Mladé Boleslavi – to vyrovnal na stav 4:4 domácí Eiselt, který tak dal během zápasu Mladé Boleslavi proti Hradci Králové celkem dva góly. Další přípravný zápas, v pořadí pátý, si zahraje tým Mladé Boleslavi v Jihlavě, a to ve čtvrtek 9. srpna od 18 hodin. (Na malém snímku je trenér BK Mladá Boleslav Jan Votruba.)
Ml. Boleslav: Šindelář (Růžička) - Lukáč, Jindra, Všetečka, Drábek, Tondr, Wagenhoffer, Bauer, Kolafa - Vlk, Handlovský, Gajovský - Mikulík, Hradecký, Sedlák - Eiselt, Nouza, Fiedler - Gombár, Rozsíval, Rumpel.
Hr. Králové: Dušek (Ondrejka) - Toužimský, Kolář, Lesák, Hendrich, Pazdera, Táborský, Burián - Vítek, Roubík, Kadlec - Šeda, Vondráček, Fišer - Sakrajda, Volráb, Šebek.
Branky (nahrávky): 7. Eiselt (Rumpel), 15. Gajovský (Vlk, Wagenhoffer), 22. Jindra (Rozsíval, Eiselt), 44. Eiselt (Rozsíval) - 9. Kolář (Kadlec, Roubík), 14. Vondráček (Vítek), 28. Roubík (Kadlec, Toužimský), 29. Lesák (Vondráček). Vyloučení: 11:14. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 125.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.