BK MLADA BOLESLAV
25. 10. 2012 | Bobková Zdena, Zdena Bobková

Boleslavská juniorka padla na kladenském ledě 1:3

15., čtvrtek 25. 10. 2012
Kladno - Ml. Boleslav KLA - MBL
K l a d n o - Bruslaři zavítali na led Kladna v rámci 15. kola NOEN Extraligy juniorů. Hosté šli do vedení už ve čtvrté minutě zásluhou Strnada. Boleslavští dokázali minutu před první sirénou srovnat stav přesnou trefou Frolíka. Z vyrování se ale neradovali dlouho. Na konci první třetiny bylo po faulu Bičištěho nařízeno trestné střílení, ke kterému se postavil sám faulovaný Vyšín a poslal hosty do jednogólového náskoku. Ten Kladenští v polovině druhé třetiny ještě navýšili přesným zásahem Šilhavého. Do konce zápasu už žádné jméno v listině střelců nepřibylo, body tedy zůstávají v Kladně.
Kladno: Exner (Vágner) – Bunda, Doudera, Pfejfer, Vodák, Slánský, Šilhavý, Znamenáček, Kobes, Strnad, Kalla, Habrdla, Véber, David, Novák, Janeček, Fiala, Zíma, Tomáš, Vyšín, Pípal
Ml. Boleslav: Sejpal (Plíšek) – Bartoš, Kulhánek, Vrba, Kurka, Souček, Příhoda – Frolík, Jankovský, Koudela, Podsedníček, Marek, Němec, Bičiště, Chvátal, Školoud, Semirád, Rovný, Ficek.
Branky a nahrávky: 4. Strnad (Doudera), 20. Vyšín, 33. Šilhavý (Véber, Doudera) - 19. Frolík (Jankovský). Rozhodčí: Hodek - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení: 9:9, navíc Vyšín 10 minut (naražení zezadu). Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 40:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.