BK MLADA BOLESLAV
4. 9. 2020 Vojtěch Drbohlav

Junioři na úvod sezóny přišli proti Kladnu o vedení a prohráli po prodloužení

1., pátek 4. 9. 2020
Kladno - Ml. Boleslav KLA - MBL
K l a d n o – Junioři se na úvod sezóny vydali na led největšího středočeského města. V Kladně sice dvakrát vedli, pokaždé o vedení ale přišli. Za remízového stavu se pokračovalo prodloužením, které v čase 63:19 rozhodli domácí, kteří nakonec Bruslařský klub zdolali 5:4. Mladá Boleslav tak z prvního duelu sezóny odchází sice poražena, získala však první bod do tabulky. Další zápas čeká Bruslaře hned o den později. V sobotu se od 13 hodin představí na ledě Sparty Praha.
Kladno: Novotný – Robovský, Strnad, Zíka, Funk, Sýkora, Koštoval – Bernat, Hurta, Šimek, Sachr, Ton, Routa, Čermák, Kuzďas, Sojka, Šapovaliv, Kraus
Ml. Boleslav: Šatný – Sýkora, Vacík, Moravec, Jasečko, Rajgl, Rudolph, Křepelka – Broš, Závorka, Szturc, Snášel, Dlask, Baďura, Půček, Mežnar, Haas, Hašlar, Šíma
Branky a nahrávky: 13. Šapovaliv, 22. Šapovaliv (Sojka), 50. Bernat (Šapovaliv), 52. Bernat (Strnad), 64. Sojka (Funk) – 10. Snášel (Jasečko, Sýkora), 12. Moravec (Závora, Dlask), 33. Baďura (Broš, Šíma), 42. Závora (Szturc, Baďura). Rozhodčí: Jaroš – Horažďovský, Hnát. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 35:36. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4, 5:4.

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!