BK MLADA BOLESLAV
31. 3. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Boleslavští osmáci zdolali v nájezdech Brno, jsou třetí nejlepší tým z celé republiky

MČR5, neděle 31. 3. 2019
Ml. Boleslav - Kometa Brno MBL - KOM
O s t r a v a – Boleslavští osmáci sice v zápase Kometu poměrně jednoznačně přestříleli, přesto Brňané dokázali pokaždé srovnat a zápas dospěl do prodloužení, které však nerozhodlo. O vítězství a třetím místě Bruslařů rozhodly až samostatné nájezdy, v nichž zaznamenal vítěznou trefu Vojtěch Steklý. Boleslavští tedy v Ostravě oslavili zisk bronzové medaile.
Ml. Boleslav: Forst – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský – Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Kometa Brno: Matoušek – Svoboda, Máša, Šebela, Holec, Eich, Barčák – Daněček, Kos, Rakus, Zduba, Pavlík, Novotný, Škodík, Nekvapil, Dočekal, Nesvadba
Branky a nahrávky: 8. Král (Hlinský), 26. Hradec (Vítek), rozh. náj. Steklý – 26. Zduba (Daněček), 31. Zduba (Daněček, Rakus). Rozhodčí: Rapák - Zahel, Pliska. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2sn.

Komentář

Tým, který vyhrál základní část a celorepublikově skončil třetí

Bronzová medaile

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Tak jsme třetí, no a coooo. (směje se)

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec