BK MLADA BOLESLAV
29. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

8. třída prohrála s Vítkovicemi po prodloužení

MČR3, pátek 29. 3. 2019
Ml. Boleslav - Vítkovice MBL - VIT
O s t r a v a – Mládežnické mistrovství ČR starších žáků má za sebou další hrací den. Boleslavská 8. třída se utkala s domácími Vítkovicemi, které utkání otočily a vedly 2:1, Boleslavští ale v 58. minutě vyrovnali. Prodloužení však ovládli Ostravané. Mladou Boleslav srazilo kontroverzní rozhodnutí místního hlavního rozhodčího Cabáka, který vyloučil půl minuty před koncem prodloužení současně dva mladoboleslavské hráče, čímž Bruslařský klub poslal do tří.
Ml. Boleslav: Forst – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský – Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Vítkovice: Smolka – Lazár, Pavič, Kočí, Chaloupka, Bialy, Fibigr, Kršík – Grulich, Glas, Štiak, Matějka, Handl, Kalandra, Hanák, Krčmářský, Milata, Pavelec, Petr, Moravec
Branky a nahrávky: 20. Vochvest (Sporysch), 58. Král – 25. Petr (Bialy), 32. Handl (Kršík, Milata), 65. Štiak. Rozhodčí: Cabák - Blaževič, Návrat. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2.2, 2:3p.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Zápas hodnotím s pachutí, která ve mně zůstala ze závěru utkání. Začátek byl opatrný a oba týmy čekaly, co s nimi soupeř udělá. Paradoxně nám ublížila vstřelená branka ze závěru první třetiny. Vítkovice byly ve druhé části lepším týmem a zaslouženě skóre otočily. Ve třetí třetině jsme konečně odhodili nepochopitelný respekt, začali jsme se blížit našemu standardu a zaslouženě jsme vyrovnali. Prodloužení nebylo v režii hráčů ani jednoho týmu a nám nezbývá nic jiného než se s osudem tohoto zápasu smířit a co nejlépe se připravit na zbytek turnaje, jelikož medaile je stále ve hře. Pevně věřím, že hráči svou naštvanost přetaví v odhodlání a navážeme na utkání se Spartou, potažmo na celý průběh této sezóny.

Související články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.