BK MLADA BOLESLAV
29. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

8. třída nestačila na turnaji na Litvínov

MČR2, pátek 29. 3. 2019
Litvínov - Ml. Boleslav LIT - MBL
O s t r a v a – Boleslavské 8. třídě druhý turnajový den nevyšel. Bruslaři totiž prohráli s HC Litvínov vysoko 2:6. Další utkání sehrají ale už v pátek, kdy se utkají s domácími Vítkovicemi.
Litvínov: Tuhý – Vyhlídal, Kocourek, Síč, Mach, Dudáček, Zetek (A), Král – Kurty, Mikolášek, Holčák (C), Maštalířský, Ščislák (A), Bednařík, Peroutka, Čech, Šprynar, Tůma
Ml. Boleslav: Hora – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest (A), Hlinský – Vítek, Hradec (C), Šimon, Lisler, Hart (A), Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera
Branky a nahrávky: 9. Bednařík (Kurty), 9. Dudáček (Síč), 27. Čech (Šprynar, Vyhlídal), 40. Holčák (Maštalířský), 48. Bednařík (Maštalířský), 49. Šprynar (Čech) – 3. Hart, 35. Vítek (Sporysch). Rozhodčí: Sedlák - Veselý, Zahel. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 34:22.

Ohlasy trenérů

Lukáš Zörkler (BK Mladá Boleslav): Věděli jsme, že náš čeká velice těžký soupeř, možná ten nejtěžší. Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a dobře. Vstřelili jsme rychlý gól a byli jsme lepší. Bohužel po dvou individuálních chybách jsme dvakrát inkasovali. Poté jsme měli tři velké šance, které jsme nevyužili. Pět minut před koncem 2. třetiny se nám podařilo snížit na 2:3, bohužel jsme ještě do přestávky inkasovali a tam si myslím, že se ten zápas zlomil. Výsledek 2:6 je pro nás krutý, nemyslím si že bychom byli o tolik horší, spíše jsme neměli štěstí. Neodrážely se k nám kotouče a pak to šlo jedno s druhým. My to chceme hodně rychle hodit za hlavu, nevrtat se v tom a připravit si na zítřejší zápas.

Související články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.

×
Dnes v 16:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov