BK MLADA BOLESLAV
9. 3. 2019 Vojtěch Drbohlav

Kladenská přestřelka vyzněla lépe pro domácí juniory, Boleslavští prohráli 5:6

PO4, sobota 9. 3. 2019
Kladno - Ml. Boleslav KLA - MBL
M l. B o l. – Boleslavští junioři v sobotu odpoledne těsně prohráli v Kladně. S domácími odehráli přestřelku, ze které vyšli lépe a úspěšněji domácí, již zvítězili těsně 6:5. Bruslaři tak nezískali ani bod, protože v této skupině už se nadstavba nehraje. Do konce sezóny zbývají svěřencům Jana Křivohlávka a Václava Pletky už jen dva zápasy, ve středu se představí na ledě Havířova a v pátek v Olomouci. Ve skupině o udržení se již o nic nehraje, o tom kdo sestoupí a kdo zůstane totiž svaz rozhodl již dříve a sportovní cesta nebude hrát roli.
Kladno: Burda – Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Veber, Zich – Šimek, Nagy, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Rendla, Filip, Čermák, Kuzďas
Ml. Boleslav: Kmec – Klikorka, Dotter, Houška, Přenosil, Hovorka, Rudolph, Procházka, Hašlar, Schulz, Moucha, Foerster, Grim, Vasilev, Moravčík
Branky a nahrávky: 4. Volráb (Filip, Nagy), 19. O. Bláha (M. Bláha, Volráb), 29. Zich (Veber, Čermák), 48. O. Bláha (Filip), 49. Zich (Veber), 57. Nagy (Čermák, Rendla) – 11. Hovorka (Grim, Foerster), 13. Vasilev (Schulz), 23. Dotter (Procházka), 57. Houška (Schulz), 58. Grim (Procházka). Rozhodčí: Vojtěchovský – Svoboda, Kotlík. Vyloučení: 6:7. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 30:38.

Související články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.