BK MLADA BOLESLAV
10. 2. 2018 Dominik Špringer

Mladší dorostenci udolali Zlín po samostatných nájezdech

31., sobota 10. 2. 2018
Zlín - Ml. Boleslav ZLN - MBL
Z l í n - Po čtvrteční domácí porážce od Havířova zajížděli mladší dorostenci bojovat o další extraligové body na led Zlína. S tímto soupeřem se navíc tuto sezonu Bruslařům nedaří, když s ním oba vzájemné zápasy prohráli a ani tento duel nezačali ideálně, když již v půlce úvodní třetiny prohrávali o jednu branku. Odpověď však na sebe nenechala dlouho čekat, když jedinou přesilovkovou brankou v zápase mladoboleslavští hokejisté vyrovnali. Ve zbytku duelu se již žádnému týmu nepodařilo i přes velké množství šancí vstřelit tíženou branku, a když dobře chytající brankáři neinkasovali ani v prodloužení, rozhodovat museli samostatné nájezdy. V nich se prosadil pouze Dominik Ďuráč, který tak poslal o jeden bod více do města automobilů.
Zlín: Lekeš - Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš- Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Macík
Ml. Boleslav: Krinwald - Sommer, Křepelka, Přenosil, Rajgl, Žabka- Závora, Bartoň, Peca, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma
Branky a nahrávky: 8. Kráčalík (Kopčil, Hoferek) – 14. Závora (Přenosil), rozh. náj. Ďuráč. Rozhodčí: Cik - Bryška, Novák. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 37:31. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Podali jsme velmi dobrý výkon, který měl po dlouhé době charakter. Chlapci si na sebe upletli bič, protože ukázali, že můžeme hrát vyrovnaně s tak silným týmem, jakým je Zlín. Navíc měl výrazně starší a fyzicky vyspělejší kádr. Doufám, že v nejbližších zápasech výkon minimálně zopakujeme a před play off posbíráme ještě nějaké body.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).