BK MLADA BOLESLAV
21., 
Zlín - Ml. Boleslav ZLN - MBL
Zlín: Sedláček - Bokroš, Bořuta, Chocholáček, Matula, Musil, Staněk, Vodák, Šenkeřík - Čech, Finsterle, Gazdík, Goiš, Jurík, Křemeček, Okál, Okénka, Ondráček, Puna
Ml. Boleslav: Fikrt - F. Bílek, Jaroměřský, Malý, Martínek, Maršík, Soukup, Vlach - Bříška, Chamrád, Chochola, Hrdlička, Janček, Krejčík, Loskot, Milotinský, Mišner, Protasenja, Protivný, Tondr
Branky a nahrávky: 10. Jurík (Okénka, Bořuta), 22. Ondráček (Goiš), 38. Jurík (Okál), 53. Gazdík (Goiš), 54. Křemeček (Chocholáček, Finsterle) - 13. Protasenja, 28. Jaroměřský. Rozhodčí: Husička - Chytil, Čech. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 79.

Komentář

Komentář není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.