BK MLADA BOLESLAV
6. 1. 2018 Jaroslav Kindl

Mladšímu dorostu utekly body z Přerova v závěru utkání

23., sobota 6. 1. 2018
Přerov - Ml. Boleslav PRE - MBL
P ř e r o v – V pátek večer prodlužovali v Havířově. A v sobotu od dvanácti hodin už stáli opět na bruslích. Moravsko-slezský trip mladších dorostenců pokračoval v Přerově, kde odehráli další těsný zápas. Zubři se ujali vedení po třinácti minutách. V polovině utkání za Boleslav vyrovnával Jakub Zajíček. Jak se později ukázalo, šlo o poslední boleslavský gól v zápase. Za stavu 1:1 se pomalu schylovalo k dalšímu prodloužení, jenže pět minut před koncem rozvlnil síť v přesilové hře přerovský Chytil. Bruslaři už na tuto branku nenašli odpověď, a tak se ani tentokrát nedočkali prvního vítězství v playoff. Další šanci dostane mladší dorost 11. ledna, kdy na domácím ledě přivítá Vítkovice.
Přerov: Postava – Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Štíbr, Kolařík, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý.
Ml. Boleslav: Krinwald – Kredba, Sommer, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek – Závora, Zajíček, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Šíma, Simon.
Branky a nahrávky: 13. Kleniar (Tarnoczy, Zábranský), 55. Chytil (Kleniar, Zábranský) – 34. Zajíček (Holoubek). Rozhodčí: Slavka - Maloušek, Maťašovský. Vyloučení: 7:6, navíc Ďurač (MBL) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 29:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Náš výkon v Havířově nebyl špatný. Kluci předvedli maximální bojovnost a náš první bod v nadstavbě byl zasloužený. V Přerově jsme byli jasně lepším týmem, s dobrou hrou v útočném pásmu, která se místy měnila v drtivou převahu. Za to jsme taky kluky patřičně pochválili a v dalších zápasech máme na čem stavět. Bohužel, ani 60 střel na branku nám nestačilo. Naše koncovka byla na poměry mladšího dorostu žalostná. Žádný z hráčů nepředvedl dostatek kreativity v zakončení. V závěru zápasu jsme měli dost smůly, Šíma trefil například břevno. Přerov rozhodl z přesilové hry, když se Ďuráč nechal nesmyslně vyloučit na pět minut a do konce utkání za nicneřešící faul kolenem na útočné modré čáře.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).