BK MLADA BOLESLAV
19. 12. 2017 Dominik Špringer

Mladší dorostenci odjíždějí ze Zlína bez bodů

21., úterý 19. 12. 2017
Zlín - Ml. Boleslav ZLN - MBL
Z l í n - Třetí porážka v řadě a pád na dno ve své skupině. Taková je vizitka mladších dorostenců po úterním zápase ve Zlíně, kde nestačili na Berany. Domácí výběr Bruslaře v zápase jasně přestřílel, přesto však nebylo do poloviny zápasu jasné, který celek bude na konci duelu slavit. V tom čase totiž mladší dorostenci po druhé v zápase vyrovnali a znovu vykřesali šanci na obrat, jenže poté už otěže pevně převzal Zlín. Ten totiž dokázal na vyrovnávací trefu zareagovat třemi rychlými údery a bylo prakticky rozhodnutu. V závěrečné třetiny navíc přidali i šestou trefu. Šanci o přerušení černé série a odlepení se od šestého místa tabulky budou mít Bruslaři již tento čtvrtek na domácím ledě s vedoucím celkem z Hradce Králové.
Zlín: Šarman – Čapka, Šindelek, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Tomeček, Lavička, Hrazdíra, Martinec, Bachánek, Macík
Ml. Boleslav: Kmec (od 38. Krinwald) – Kredba, Sommer, Křepelka, Přenosil, Táborský, Rajgl – Závora, Sluka, Bartoň, D. Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma
Branky a nahrávky: 9. Frömel (Macík), 25. Mikulík (TS), 27. Hrazdíra (Riedl, Bachánek), 34. Hrazdíra (Kopčil), 38. Lavička (Kráčalík, Martinec), 49. Handl (Šindelek, Forman) – 21. Dlask (Ďuráč, Závora), 27. Hašlar (Závora). Rozhodčí: Čuňočka – Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 56:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 6:2.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): Pro nás to byl zápas po 10 dnech, během kterých spousta kluků netrénovala z důvodu nemoci. Možná se to projevilo v závěrečné třetině, kdy nás domácí jasně přehrávali. Ale dovolím si říct, že do půlky zápasu jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, v některých pasážích dokonce lepším týmem na ledě. Ale bohužel nás opět srážely individuální chyby v defenzívě a nemohoucnost v koncovce. Před brankou soupeře nevolíme správné řešení v dané situaci a nejsme dostatečně důrazní.

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).