BK MLADA BOLESLAV
2. 12. 2017 | Jaroslav Kindl

Mladší dorost završil základní část vítězstvím

18., sobota 2. 12. 2017
Jihlava - Ml. Boleslav JIH - MBL
J i h l a v a – Mladší dorostenci navázali v závěrečném kole základní části na dobrou formu. V Jihlavě prodloužili svou vítěznou sérii na čtyři zápasy. Nyní se už těší na historicky první playoff, do něhož vstupují ze třetího místa ve skupině.
Jihlava: Pavlas – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož, Moravec, Winkler – Jungwirth, Zdarsa, Augusta, Menšík, Čermák, Havel, Kochrda, Polodna, Mihulka, Pavelec.
Ml. Boleslav: Hradiský (od 60. minuty Houserek) – Sommer, Přenosil, Táborský, Rajgl, Holoubek, Pokorný – Mazancová, Sluka, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Kos.
Branky a nahrávky: 21. Menšík (Polodna), 33. Čermák (Pavelec) – 13. Přenosil, 26. Ďurač (Dlask, Rajgl), 33. Sluka (Haas, Kredl), 60. Sommer (Dlask). Rozhodčí: Suchý - Horký, Kotrba. Vyloučení: 7:9, navíc Chvátal (JIH) 10 min. OT - Holoubek 10 min. OT, Rajgl (oba MBL) do konce utkání.. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud, BK Mladá Boleslav: Do utkání jsme nastoupili v okleštěné, výrazně omlazené sestavě, ale přesto s cílem získat tři body. I když jsme měli v zápase povedené pasáže, tak to celkově nebylo úplně podle našich představ. Jsme tedy velmi rádi za tři body. Musím ale pochválit brankáře za povedený výkon a hráče za obětavost v předbrankovém prostoru.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.