BK MLADA BOLESLAV
7. 10. 2017 Dominik Špringer

Mladší dorost dvakrát prohrával, přesto v Letňanech jasně zvítězil

7., sobota 7. 10. 2017
HC Letňany - Ml. Boleslav LET - MBL
P r a h a - Po dvou venkovních porážkách zavítali tentokrát mladší dorostenci v roli favoritů do Letňan, kde sehráli duel s místními Letci, a i když dvakrát v zápase prohrávali, nakonec si domů odvážejí plný počet bodů za vítězství 5:2. Úvodní třetinu zvládli ovšem lépe domácí hráči, kteří se ujali vedení 1:0. Bruslaři sice v úvodu druhé třetiny rychle srovnali krok, ale v polovině duelu už to byly znovu vedli Letňany, kdo vedl rozdílem jediné branky. Mladší dorostenci však zápas nezabalili, stupňovali svůj tlak, soupeře jasně přestříleli a čtyřmi brankami v řadě utočili střetnutí do vítězného konce. Další utkání čeká mladší dorost již tento čtvrtek, kdy vyzvou Havlíčkův Brod.
HC Letňany: Cichoň – Suda, Klatt, Bucek, Skorčík, Stránský, Krutil, J. Cichoň – Václavík, Černý, Zrcek, Hlaváč, Pětník, Straka, Rajilič, Hebek, Vrkoč
Ml. Boleslav: Kmec – Pokorný, Kulvejt, Holoubek, Rajgl, Táborský, Přenosil, Sommer – Simon, Kos, Šíma, Haas, Kapal, Dlask, Hašlar, Kredl, Plíšek, Bartoň, Zajíček, Závora
Branky a nahrávky: 6. Suda (Vrkoč, Pětník), 33. Pětník – 24. Sommer, 38. Dlask (Zajíček, Simon), 38. Simon (Zajíček), 55. Zajíček (Simon), 60. Kulvejt. Rozhodčí: Horáček – Kubíček, Šimánek. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 25:45. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

Ohlasy trenérů

Martin Škaloud (BK Mladá Boleslav): První třetina byla vyrovnaná a plná nepřesností. Z naší strany také bez patřičného důrazu v útočném pásmu. Od druhé třetiny byl zápas už v naší režii, se spoustou šancí. Korunovali jsme ji třemi góly. Závěr utkání jsme si zodpovědnou hrou pohlídali a zvítězili.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.