BK MLADA BOLESLAV
18. 2. 2017 Dominik Špringer

Mladší dorostenci zklamali, Tábor si připsal první vítězství v sezoně

34., sobota 18. 2. 2017
Tábor - Ml. Boleslav TAB - MBL
T á b o r - Velmi nečekanou porážku si připsali mladší dorostenci na ledě beznadějně posledního Tábora. Bruslaři měli v zádech čtyři porážky v řadě a očekávalo se, že si s domácím týmem poradí, ovšem opak byl pravdou. Tábor zahrál parádní zápas a poprvé v této sezoně po 33 duelech zvítězil. Mladší dorostenci mají šanci na nápravu tohoto výsledku i prolomení série porážek ve čtvrtek na ledě Pardubic.
Tábor: Vácha – Pavlát, Čížek, Černošek, Pánek, Hubata – Slabý, Knobloch, Máca, Lang, Přívozník, Chocholoušek, Pauš, Berka, Kovařík, Petřík
Ml. Boleslav: Krinwald (od 48. Rylich) – Novotný, Suk, Holoubek, Filip, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Šíma, Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dlask, Chwastek, Závora, Sirotek
Branky a nahrávky: 1. Berka (Lang, Hubata), 6. Hubata (Přívozník, Lang), 45. Lang (Přívozník), 47. Chocholoušek (Petřík, Lang), 48. Černošek (Kovařík). Rozhodčí: Jan Slavík – Martin Kreuzer, Petr Němec. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 2:2. Průběh utkání: 5:0.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.