BK MLADA BOLESLAV
16. 10. 2016 Dominik Špringer

Mladší dorostenci otočili duel s Pardubicemi

11., neděle 16. 10. 2016
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e - Po domácí porážce s Libercem zajížděli mladší dorostenci bojovat o další extraligové body na led Dynama a i přes špatný vstup do utkání si do města automobilů odvážejí vítězství. Začátek zápasu však mladoboleslavským hokejistům skutečně nevyšel, už v úvodní minutě se totiž domácí hráči dostali do vedení a ještě lépe to pro Dynamo vypadalo v polovině úvodní třetiny, kde se dostalo do dvoubrankové vedení. To však bylo ze strany Pardubic vše a přišly chvíle Bruslařů. Důležitou kontaktní branku dokázali vstřelit ještě v úvodní třetiny v zápasu. V druhé části hry viděli diváci pouze jednu branku, a to v domácí brance. Do třetí třetiny se tak šlo za vyrovnaného stavu, jenže už po necelých třech minutích se podařilo Bruslařům otočit vývoj utkání na svou stranu a toto vedení již udrželi. V závěrečných minutách přidali mladší dorostenci ještě dvě branky a bylo rozhodnuto.
Pardubice: Nečas – Pejzl, Matěcha, Nedelka, Voženílek, Jelínek, Secký – Hebek, Prýl, Rouha, Lichtag, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rohlík, Lašák, Kazda, Tobiáš
Ml. Boleslav: Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon
Branky a nahrávky: 1. Zeman (Jelínek), 13. Matěcha – 15. Dlask (Chwastek), 25. Dobša, 43. Simon (Schulz), 59. Moucha (Dlask), 60. Dlask (Hes). Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Holeček.. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 28:33. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.