BK MLADA BOLESLAV
2. 10. 2016 Dominik Špringer

Mladší dorostenci jasně přehráli Tábor

8., neděle 2. 10. 2016
Tábor - Ml. Boleslav TAB - MBL
T á b o r - Mladší dorostenci po dvou bitvách, které muselo rozhodnout prodloužení zajížděli Bruslaři plnit roli favorita na led posledního Tábora, což se jim také náramně povedlo. Start zápasu však mladoboleslavským hokejistům příliš nevyšel, když šli domácí do vedení. Krátce před koncem úvodní třetiny však bylo vyrovnáno a tím byly nastartovány gólové hody. Začátek druhé části hry totiž Bruslařům vyšel náramně a třemi brankami v krátkém časovém sledu bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Nejvíce branek nakonec padlo v poslední třetiny. Dvakrát se radoval domácí Tábor, ale hned čtyřikrát se trefili mladší dorostenci z města automobilů, kteří si tak domů odvážejí vysoké vítězství.
Tábor: Baloun – Pánek, Pavlát, Čížek, Volčík, Štekr, Šedivý, Hubata – Čech, Komma, Lang, Přívozník, Chocholoušek, Barták, Berka, Petřík, Kovařík, Knobloch
Ml. Boleslav: Rylich – Sýkora, Novotný, Rudolph, Dobrkovský, Holoubek, Hes – Dobša, Moucha, Schulz, Simon, Dlask, Zajíček, Kubart, Mrkus, Chwastek, Závora
Branky a nahrávky: 14. Chocholoušek (Komma), 44. Petřík (Přívozník, Lang), 48. Hubata (Petřík) – 19. Simon (Závora, Hes), 22. Simon, 25. Simon (Dobša), 29. Zajíček, 44. Schulz (Dobša), 50. Schulz, 57. Závora (Sýkora, Mrkus), 59. Dobša (Dlask). Rozhodčí: Suchý – Polák, Jeletz. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 150. Střely na branku: 27:56. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:8.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.