BK MLADA BOLESLAV
25. 9. 2016 | Lukáš Chuchválek

Urputná bitva s Jihlavou přinesla mladšímu dorostu dva body

6., neděle 25. 9. 2016
Ml. Boleslav - Jihlava MBL - JIH
M l. B o l. – Do města automobilů přijel těžký soupeř z Jihlavy a mladí Bruslaři si po poledni na ledě velké haly brzy vypracovali jednogólové vedení zásluhou Dlaska. Hostům se však povedlo v závěru třetiny srovnat stav. Podobný průběh měla druhá i třetí třetina, kdy se základní hrací doba končila za stavu 3:3. Prodloužení však patřilo Mladé Boleslavi, která v něm hrála přesilovku a pár sekund po jejím skončení rozhodl Jan Závora. Díky tomu Boleslav stále drží domácí neporazitelnost.
Ml. Boleslav: Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon
Jihlava: Chaloupek – Smolko, Sapík, Křišta, Brož P., Barák, Rašín – Brož V., Zadražil, Chlubna, Krajíček, Najman, Juda, Pigl, Mihulka, Svoboda.
Branky a nahrávky: Dlask (Zajíček, Sýkora), 32. Simon (Zajíček), 50. Závora (Zajíček, Simon), 63. Závora (Sýkora) – 17. Brož V., 38. Smolko (Najman), 54. Pigl (Juda). Rozhodčí: Battěk – Kettner, P. Špringl ml. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 65. Střely na branku: 34:27.

Ohlasy trenérů

Tomáš Černík (BK Mladá Boleslav):Byl to urputný zápas z obou stran. Každý z týmů se snažil neudělat chybu, ale myslím, že postupem času jsme byli lepší. Škoda smolného gólu soupeře na 3:3, ale pak parádně sehranou přesilovkou v prodloužení jsme získali bod navíc, který je pro nás velice cenný.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.