BK MLADA BOLESLAV
11. 9. 2016 Vojtěch Drbohlav

Tři body pro mladší dorost. Doma si poradil s Kometou Brno

4., neděle 11. 9. 2016
Ml. Boleslav - Kometa Brno MBL - KOM
M l. B o l. – Tradičně v neděli v poledne vyjeli extraligoví mladší dorostenci BK Mladá Boleslav k ligovému utkání. Za venkovních tropických a poněkud nezvykle nadprůměrných hokejových teplot vyzvali na ledě ŠKOENERGO Arény Kometu Brno. Již v první třetině si Mladá Boleslav vytvořila třígólový náskok. Jen ve druhém dějství se Brňané zmohli na snížení, zbytek utkání měli ale Bruslaři pod kontrolou, a dokráčeli tak i přes to, že se potýkají s rozsáhlou marodkou, pro tříbodový zisk.
Ml. Boleslav: Rylich – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Moucha, Richtr, Závora, Simon
Kometa Brno: Kašpar – Masár, Holemý, Sedláček, Kučeřík, Furch, Sedláček, Studený – Žík, Popelka, Konečný, Meluzín, Jedlička, Malý, Čajkovič, Kavický, Rašovský, Vašíček, Barter, Brůžek
Branky a nahrávky: 3. Hes (Zajíček, Simon), 12. Dobša (Mrkus, Moucha), 20. Dobša (Schulz), 45. Dobša – 25. Jedlička (Malý). Rozhodčí: Veselý – Zeman, Fiala. Vyloučení: 9:9, navíc Vašíček (KOM) 10 min. OT za nesp. chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Střely na branku: 26:33. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

Ohlasy trenérů

Tomáš Černík (BK Mladá Boleslav): Pocity po utkání jsou dobré. Těžili jsme především z první třetiny, která se nám povedla. Vyhráli jsme ji 3:0. Dařily se nám i přesilovky, v nichž jsme dokázali soupeře zatlačit. Od druhé třetiny jsme byli často vylučovaní, díky čemuž naše hra trochu utrpěla. Bojovným výkonem jsme ale zápas dotáhli do zdárného konce.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.