BK MLADA BOLESLAV
2. 12. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Starší dorostenci prohráli v Pardubicích po nájezdech

27., pátek 2. 12. 2016
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – Starší dorostenci měli solidně nakročeno k tomu, aby prolomili špatné výsledky z venkovních stadionů. Soupeře z Pardubic přestříleli, dokonce nad ním vedli již o dva góly. Jenže lídr skupiny Střed dokázal znovu otočit, Bruslaři záhy už jen vyrovnat. Každopádně přivezli Boleslavští z horkého pardubického ledu i v oslabené sestavě jeden bod, který bude velice cenný v boji o postup do play-off. Základní část extraligy zakončí Středočeši sobotním domácím zápasem proti Havlíčkovu Brodu.
Pardubice: Vlk – Blažej, Dubovči, Javůrek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora – Antoníček, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Matýs, Pochobradský, Rozlílek, Tobiáš
Ml. Boleslav: Haas – Červenka, Dlabola, Imlauf, Nepokoj, Novák, Novotný, Rudolph – Čermák, Dvořák, Foerster, Havelka, Hrachovec, Jindra, Kučera, Moravčík, Šípek
Branky a nahrávky: 8. Antoníček (Koffer), 29. Matýs (Chára, Leder), 37. Chára (Pochobradský, Matýs), 39. Rozlílek (Kostka), rozh. náj. Chára – 10. Nepokoj (Foerster, Dlabola), 23. Dvořák (Foerster), 28. Imlauf (Kučera), 50. Nepokoj (Šípek, Dvořák). Rozhodčí: Veinfurter – Holeček, Vepřovský. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 34:36. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 4:4, 5:4sn.

Komentář

Jako první otevřely gólový účet předposledního zápasu základní části Pardubice, které poslal do vedení Petr Antoníček. Mladé Boleslavi však trvalo jen něco přes dvě minuty než dokázala gólově odpovědět. O vyrovnání se postaral důrazný obránce Martin Nepokoj, jehož střely od modré bývají postrachem pro brankáře.

Ve druhé třetině poslal Bruslařský klub do vedení kanonýr Jan Dvořák, přičemž netrvalo dlouho a Středočeši vedli už o dva góly zásluhou Václava Imlaufa. Pardubický lídr tabulky poté ale vstřelil tři góly a znovu vedl. Prosadili se Ondřej Matýs, Dominik Chára a Vít Rozlílek.

V polovině třetí třetiny dokázali Bruslaři znovu vyrovnat a znovu u toho byl Martin Nepokoj.

Následně se hrálo prodloužení, jenže ani to nerozhodlo. V samostatných nájezdech pak dokázali zvítězit domácí zásluhou Dominika Cháry, jenž se jako jediný trefil.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.