BK MLADA BOLESLAV
24. 9. 2016 Vojtěch Drbohlav

Z Českých Budějovic veze starší dorost bod, prohrál v prodloužení

8., sobota 24. 9. 2016
Č. Budějovice - Ml. Boleslav CEB - MBL
Č. B u d ě j o v i c e – Poté, co Bruslaři v pátek zvítězili v Havlíčkově Brodě, chtěli se bezesporu pokusit o totéž v jižních Čechách. Ačkoliv šli Bruslaři do vedení už v první třetině zásluhou nejproduktivnějšího hráče NOEN Extraligy staršího dorostu Oscara Flynna, další branky už Středočeši nepřidali. Krátce po polovině utkání využili domácí přesilovku a poté už žádné góly nepadly. Ačkoliv Boleslavští soupeře výrazně přestříleli (40:28), na ledě Budvar arény padli 1:2 po prodloužení. Po dvou víkendových duelech jsou však Bruslaři na druhém místě tabulky. V sobotu bodovali počtvrté v řadě.
Č. Budějovice: Ovsjannikov – Doktor, Rákosník, Dosek, Dudáček, Škola, Šafář, Mirochnikov – Silný, Matys, Rolínek, Tržil, Krcho, Schuppler, Řezáč, Egert, Prášek, Slávik, Masopust, Kašper, Kaisler
Ml. Boleslav: V. Marek – Novák, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Horský, Nepokoj, Červenka – Čermák, Křížek, Moravčík, Veverka, Foerster, Flynn, Jindra, Kučera
Branky a nahrávky: 34. Krcho (Mirochnikov, Doktor), 62. Kašper (Krcho, Rákosník) – 7. Flynn (Foerster, Jirásek). Rozhodčí: Pražák – Šperl, M. Jílek. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 55. Střely na branku: 28:40. Průběh utkání: 0:1, 2:1pp.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.