BK MLADA BOLESLAV
13. 8. 2016 Vojtěch Drbohlav

V souboji o první místo na turnaji juniorů byl úspěšnější Hradec, Bruslaři jsou druzí

Turnaj3, sobota 13. 8. 2016
Ml. Boleslav - Hr. Králové MBL - MHK
M l. B o l. – Bruslaři se sice v poledním utkání dostali do vedení jako první, když se prosadil Jiří Veselý, ze strany domácích to ale už bylo vše. Poté už stříleli branky pouze hradečtí junioři, kteří dokázali čtyřmi góly otočit utkání a připsat si vítězství 4:1. Boleslavští junioři se tak na domácím turnaji umístili na solidním druhém místě.
Ml. Boleslav: Groh - Uřidil, Mlčoch, Mattis, Marček, Šanko, Petržílka, Kalus - Peterka, Musliu, Krunzek, Bednařík, Dančišin, Tóth, Veselý, Prokop (C), Jindra, Vaníček, Krejčík, Kerda
Hr. Králové: Bechný - Kynčl, Bureš, J. Moník, Lier, Hroudný, Pohl, Dradler, Šimůnek, Hnik (C), Štohanzl, Krejčiřík, Chalupa, Zahradník, Hofman, Hidweghy, Matouš, Řepík, Malík, F. Moník, Maštera
Branky a nahrávky: 22. Veselý (Marček) - 28. Malík (Maštera), 32. Maštera (Malík), 47. Hofman, 50. Krejčiřík (Štohanzl). Vyloučení: 7:14. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.