BK MLADA BOLESLAV
13. 8. 2016 Vojtěch Drbohlav

Ve druhém utkání turnaje zdolali junioři Karlovy Vary

Turnaj2, sobota 13. 8. 2016
Ml. Boleslav - K. Vary MBL - KVA
M l. B o l. – Junioři Bruslařského klubu zatím drží na domácím turnaji neporazitelnost. Po čtvrtečním triumfu nad Salzburgem se svěřenci trenérů Jana Křivohlávka a Borise Žabky mohli radovat i z těsné výhry 2:1 nad Karlovými Vary. První branku vstřelil Matěj Tóth, druhou přidal Luděk Kunzek. Karlovarští sice zkusili poslední minutu a půl power-play, ta však vyrovnání nepřinesla. Další duel sehrají Boleslavští v sobotu, kdy vyzvou v 11:45 Hradec Králové.
Ml. Boleslav: Krofta - Mašek (C), Linhart, Mattis, Marček, Šanko, Petržílka, Kalus - Musliu, Kunzek, Peterka, Bednařík, Dančišin, Tóth, Kalaš, Prokop, Jindra, Vaníček, Vajsejtl, Kerda
K. Vary: Špírek - Beer, Dudek, Pajk, Pátek, Vápeník, Vodička, Brabec, Čejka, Davídek, Haurz, Hendrych, Janata, Nguyen, Procházka, Svoboda, Kurfürst, Horký, Salnikov, Šála, Tibor
Branky a nahrávky: 5. Tóth (Peterka), 30. Kunzek (Tóth) - 21. Brabec (Davídek). Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 51. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.