BK MLADA BOLESLAV
18. 8. 2016 Vojtěch Drbohlav

Dobře rozehraný zápas v Pardubicích ztratili junioři v prodloužení

přát. 6, čtvrtek 18. 8. 2016
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
M l. B o l. – Po dvou třetinách to vypadalo, že si Bruslaři kráčejí na ledě Pardubic pro vítězství. Jenže ani v odvetě po domácí prohře se junioři Mladé Boleslavi nakonec neradovali. Do třetí dvacetiminutovky vstoupilo Dynamo mnohem lépe a dvěma góly dokázalo vyrovnat. Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém vstřelili gól taktéž junioři Pardubic, kteří rozhodli o těsné výhře pro svůj tým. Další přípravný zápas čeká Bruslaře v úterý od 17:30, kdy na domácím ledě přivítají Brno.
Pardubice: Jánský – Faltys, Zukal, Trejbal, Kučera, Šklíba, Rudy, Rohlík, Martinec, Planý, Dušek, Hoskovec, Petrus, Roubal, Bureš, Syrovec, Paliesek
Ml. Boleslav: Marek - Mašek (C), Linhart, Uřidil, Mattis, Petržílka, Šanko - Veselý, Prokop, Bednařík, Straka, Dančišin, Peterka, Vaníček, Krejčík, Jindra, Kalaš, Outrata, Kerda
Branky a nahrávky: 7. Martinec (Zukal, Planý), 13. Dušek (Martinec, Trejbal), 43. Trejbal (Rohlík, Martinec), 59. Dušek (Martinec), 64. Martinec (Rohlík) - 5. Straka (Peterka), 19. Dančišin (Peterka), 30. Uřidil (Mašek), 40. Kalaš (Outrata). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 40.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.