BK MLADA BOLESLAV
4. 8. 2016 Vojtěch Drbohlav, Libor Kult

Junioři podlehli ve druhém přípravném zápase Chomutovu

přát. 2, čtvrtek 4. 8. 2016
Chomutov - Ml. Boleslav CHM - MBL
C h o m u t o v – Boleslavští junioři vyjeli v úterý k druhému přípravnému zápasu. Bruslaři šli sice do vedení jako první už ve čtvrté minutě zásluhou nových posil, trefil se Tóth, ale potom už stříleli góly jen Piráti. Davida Marka v boleslavské brance překonali hned čtyřikrát. Od poloviny zápasu už se poté diváci neradovali na žádné straně z gólu, a tak si Bruslaři budou muset minimálně do čtvrtka počkat na první vítězství v přípravě.
Chomutov: Pavlát - A. Novák, Lidák, Hlaváček, Kopic, M. Smutný, Hřebíček, Hajič, O. Dvořák - J. Svoboda, Josef Rindoš, Tůma, Niňaj, Palička, Adámek, Jaroslav Kulich, Polák, D. Šilar, Mařík, Chlán, Navrátil
Ml. Boleslav: Marek (32. Groh) - Šanko, Marček, Uřídil, Voh, Mlčoch, Kalus, Petržílka, Linhart - Veselý, Krejčík, Bednařík, Tóth, Dančišin, Peterka, Vaníček, Vajsejtl, Jindra, Kalaš, Outrata, Kerda
Branky a nahrávky: 17. Chlán (Navrátil), 24. O. Dvořák (Chlán), 30. J. Svoboda (Tůma, Josef Rindoš), 32. Polák (M. Smutný, Mařík) - 4. Tóth (Peterka, Voh). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0.

Související články

Aktuality

11.08.2020

Předprodej na Liberec

Vstupenky na čtvrteční zápas s Libercem budou v prodeji opět den před utkáním, tedy ve středu 12. srpna. Fyzický předprodej na pokladně pro hosty na ZS probíhá od 10 do 12 hodin a poté od 13 do 15 hodin. Online prodej startuje v 10 hodin a končí ve čtvrtek 13. srpna v pravé poledne. Zbytek vstupenek bude opět k dispozici na pokladnách hodinu před začátkem utkání.

03.08.2020

Odložený zápas

Zápas druhého kola poháru, který se měl uskutečnit tento čtvrtek 6. srpna v Litvínově, byl odložen z důvodu výskytu nemoci covid-19 v kádru Litvínova. Náhradní termín utkání byl stanoven ve středu 19. srpna, čas litvínovská strana prozatím nezveřejnila.

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.