BK MLADA BOLESLAV
29. 11. 2015 | Dominik Špringer

Starší dorostenci padli také v Brně

23., neděle 29. 11. 2015
Kometa Brno - Ml. Boleslav KOM - MBL
B r n o - Den po drtivé porážce na domácím ledě od Pardubic zajížděli starší dorostenci k další důležité bitvě o play-off do Brna, kde změřily síly s domácí Kometou. Favorit duelu byl právě domácí celek, ale lépe vstoupili do utkání Bruslaři. Již ve třetí minutě totiž poslal své spoluhráče do vedení Marek Mlčoch a ještě lépe to vypadlo o čtyři minuty později. To se totiž dokázal prosadit Vladimír Zahradník a Boleslav rázem vedla 2:0. Radost Bruslařům však příliš dlouho nevydržela, o minutu později již Kometa snížila a ve druhé třetině průběh zápasu otočila ve svůj prospěch. Před koncem druhé části hry ještě vyrovnal znovu Vladimír Zahradník a dal tak starším dorostencům naději, ale ve třetí třetiny již opět vládla Kometa, která vstřelila další dvě branky a vyhrála 5:3. Pro starší dorostence to je již čtvrtá porážka v řadě a v tabulce to znamená průběžné 5. místo se ztráta tří bodů na vytoužené postupové místo do play-off.
Kometa Brno: Holík - Trnka, Jurnečka, Zábranský, Kučera, Král, Zukal, Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Mlynář, Frydrych, Ferda, Süss
Ml. Boleslav: Marek - Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Petržílka, Nepokoj, Mlčoch, Zich, Kerda, Musliu, Křížek, Havelka, Zahradník, Kalaš, Jindra, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 8. Havlát (Trnka, Zukal), 22. Hasoň (Novák, Král), 26. Hasoň (Novák, Král), 50. Král (Novák, Mlynář), 57. Ferda (Süss) - 3. Mlčoch (Jirásek, Křížek), 7. Zahradník (Petržílka), 35. Zahradník (Kerda). Rozhodčí: Honza - Musil, Čuňočka. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 49:21. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Související články

Aktuality

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav